2020-10-24   05:05:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bålsta Swim Open 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Söndag 16/2 kl.09.00

Document
Heatlista
Bålsta Swim Open 2020
Plats: Arrangör: Bålsta Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020
Gren 13, 50m Bröstsim Damer
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:23
Anm tid
Start ca:
92 1 Tuwa Karlsson 2010 ESKILSTUNA
51 2 Elin Eriksson 2008 UPPLANDS-B
50 3 Elin Nilsson 2007 UPPLANDS-B 1:19.98
89 4 Aprilia Sjöberg 2010 BÅLSTA SK
61 5 Felicia Kihlberg 2007 HELLAS SK
90 6 Elise Lagerberg 2009 BÅLSTA SK
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:25
3 1 Nora Öhrn 2009 AVESTA SS 1:03.53
75 2 Siri Thermaenius 2009 STRÄNGNÄS 1:03.22
85 3 Beatrice Möller 2008 BÅLSTA SK 57.12
2 4 Olivia Holm 2010 AVESTA SS 1:01.85
58 5 Vilma Karlsson 2009 HELLAS SK 1:03.45
67 6 Johanna Larsson 2007 STRÄNGNÄS 1:11.84
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:27
30 1 Fanny Malmström 2009 ESKILSTUNA 55.38
1 2 Moa Torsell 2006 AVESTA SS 52.83
52 3 Noelia Cypriansen 2009 UPPLANDS-B 52.39
71 4 Kristina Bratt 2008 STRÄNGNÄS 52.52
11 5 Inez Eklund 2008 SK ENA 55.19
49 6 Moa Bretz 2008 UPPLANDS-B 56.24
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:29
60 1 Majken Olsson 2008 HELLAS SK 50.78
29 2 Siobhan Millard 2007 ESKILSTUNA 50.31
103 3 Ellinor Lillefors 2007 BÅLSTA SK 48.70
59 4 Tilde Jonasson 2006 HELLAS SK 50.30
27 5 Isabelle Marek 2008 ESKILSTUNA 50.35
23 6 Ellen Vikström 2006 ESKILSTUNA 51.60
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:31
43 1 Esther Cederlund 2007 SKK 45.71
72 2 Karin Lepschi 2008 STRÄNGNÄS 44.89
5 3 Aziza Osman 2008 SK ENA 44.28
63 4 Liv Ahlqvist Lundberg 2008 STRÄNGNÄS 44.29
65 5 Adele Bergman 2008 STRÄNGNÄS 44.91
96 6 Alice Hell 2006 SKK 47.21
Gren 13, 50m Bröstsim Damer Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:33
101 1 Elin Söderlund 2006 UPPLANDS-B 42.76
91 2 Ester Costa 2006 ESKILSTUNA 41.75
84 3 Elin Finne 2007 BÅLSTA SK 39.79
64 4 Emma Heikman 2008 STRÄNGNÄS 41.34
19 5 Alice Roos 2007 ESKILSTUNA 41.95
21 6 Amanda Malmström 2007 ESKILSTUNA 43.77
2020-02-16 08:57:03 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Bålsta Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner