2020-10-24   05:51:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bålsta Swim Open 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Söndag 16/2 kl.09.00

Document
Heatlista
Bålsta Swim Open 2020
Plats: Arrangör: Bålsta Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 feb 2020 till den 16 feb 2020
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:00
Anm tid
Start ca:
1
30 2 Fanny Malmström 2009 ESKILSTUNA
59 3 Tilde Jonasson 2006 HELLAS SK
3 4 Nora Öhrn 2009 AVESTA SS
65 5 Adele Bergman 2008 STRÄNGNÄS
6
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:02
67 1 Johanna Larsson 2007 STRÄNGNÄS
23 2 Ellen Vikström 2006 ESKILSTUNA 52.74 L
61 3 Felicia Kihlberg 2007 HELLAS SK 49.44
71 4 Kristina Bratt 2008 STRÄNGNÄS 49.54
29 5 Siobhan Millard 2007 ESKILSTUNA
60 6 Majken Olsson 2008 HELLAS SK
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:04
83 1 Molly Brinck 2007 BÅLSTA SK 46.69
5 2 Aziza Osman 2008 SK ENA 43.18
27 3 Isabelle Marek 2008 ESKILSTUNA 42.29
96 4 Alice Hell 2006 SKK 42.63
1 5 Moa Torsell 2006 AVESTA SS 44.22
25 6 Tilda Lindqvist 2008 ESKILSTUNA 48.17
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:05
72 1 Karin Lepschi 2008 STRÄNGNÄS 41.13
73 2 Jonna Scholz 2009 STRÄNGNÄS 38.58
43 3 Esther Cederlund 2007 SKK 37.89
63 4 Liv Ahlqvist Lundberg 2008 STRÄNGNÄS 38.02
84 5 Elin Finne 2007 BÅLSTA SK 38.83
64 6 Emma Heikman 2008 STRÄNGNÄS 41.46
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:07
101 1 Elin Söderlund 2006 UPPLANDS-B 37.29
21 2 Amanda Malmström 2007 ESKILSTUNA 35.25
91 3 Ester Costa 2006 ESKILSTUNA 34.41
81 4 Olivia Budden 2007 BÅLSTA SK 34.54
31 5 Alma Forsman 2007 KÖPINGS SS 37.05
19 6 Alice Roos 2007 ESKILSTUNA 37.35
2020-02-16 08:56:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Bålsta Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner