2020-04-06   07:21:48
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Senior/Junior Langbane

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag kl. 16.30

7_S
LÝb 7, 50m RygsvÝmning Damer 
 
Nordisk Rekord Senior: Mimosa Jallow (1994) 27.42 04-08-2018 
Dansk Rekord Senior: Mie ōstergaard Nielsen (1996) 27.63 05-08-2015 
Dansk Rekord Junior: Mie ōstergaard Nielsen (1996) 28.51 06-07-2012 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
99  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  50 m  29.36   
164  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  50 m  29.46   
104  GrÝndal Cecilie  2002  HORSENS  0282AK  50 m  29.58   
267  SÝrensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  50 m  29.70   
330  SÝrensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  50 m  29.70   
181  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  50 m  30.28   
409  Andersen Nikoline  2003  H2Odense  0368AR  50 m  30.75   
110  Berg Mille C.  2001  HORSENS  0102AY  50 m  30.78   
94  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  50 m  30.81   
10  275  Romanski Fenja  2005  AALBORG  0598AH  50 m  30.95   
11  233  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  50 m  31.12   
12  117  Klausen Sofie Trekśr  2003  HORSENS  0364AD  50 m  31.24   
13  238  Green Natascha Alexandra  2000  AGF  0062AQ  50 m  31.33   
14  21  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  31.40   
15  22  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  50 m  31.42   
16  280  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  50 m  31.43   
17  334  Bach Thea SÝe  2002  THISTED  0222AD  50 m  31.47   
18  268  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  50 m  31.53   
19  375  Forsberg Alberte Skov  2003  VIBORG  0346AT  50 m  31.53   
20  437  SchrÝder Matilde  1996  Berns  9664AG  50 m  31.58   
21  392  Duchoslavova Tereza  2000  VIBORG  0006BI  50 m  31.59   
22  234  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  50 m  31.64   
23  29  Elling Helena V.  2000  SILKEBORG  0078AC  50 m  31.76   
24  426  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  50 m  31.80   
25  89  Jensen Signe Vestergaard  2005  IKAST  0538AM  50 m  31.83   
26  318  Rasmussen Sofie  1999  S 68  9962AP  50 m  31.88   
27  387  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  50 m  32.08   
28  47  RÝnn Anna  2005  RINGE  0552AD  50 m  32.24   
29  403  Jensen Mille Kjśr  2004  SKOVBAKKEN  0418AF  50 m  32.27   
30  244  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  50 m  32.41   
31  206  Bendtsen Mie L.  2002  DELTA  0288AX  50 m  32.43   
32  151  Petersen Alberte Hedevang  2003  HADERSLEV  0352AO  50 m  32.63   
33  178  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  50 m  32.64   
34  145  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  50 m  32.69   
35  297  Rasmussen Freja RÝjkjśr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  50 m  32.72   
36  19  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  50 m  32.75   
37  69  Bjerg Martha  2004  LYSENG  0454AK  50 m  32.78   
38  48  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  50 m  32.80   
39  25  Lauritsen Ester  2005  SILKEBORG  0536AQ  50 m  32.88   
40  53  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  50 m  32.88   
41  54  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  32.97   
42  278  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  50 m  32.99   
43  127  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  50 m  33.16   
44  419  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  50 m  33.17   
45  209  Batz Cecilie  2003  DELTA  0386AT  50 m  33.24   
46  218  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  33.30   
47  176  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  50 m  33.31   
48  80  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  50 m  33.33   
49  79  Gabela Elma  2004  KOLDING  0472AE  50 m  33.56   
50  345  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  33.70   
51  172  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  50 m  33.71   
52  379  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  50 m  33.72   
53  144  Ovesen Asta Buur  2004  HERNING  0442AJ  50 m  33.78   
54  201  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  33.78   
55  73  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  50 m  33.82   
56  175  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  50 m  33.82   
57  295  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  33.95   
58  309  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  50 m  33.98   
59  274  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  50 m  34.07   
60  211  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  50 m  34.08   
61  Spring Cassandra  2005  PINGVINEN  0546AR  50 m  34.18   
62  283  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  50 m  34.23   
63  359  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  50 m  34.35   
64  27  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  50 m  34.45   
65  350  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  50 m  34.59   
66  316  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  50 m  34.60   
67  129  Jensen Maja Fjordside  2005  HOLSTEBRO  0548AM  50 m  34.67   
68  Klein Linea Lodberg  2005  PINGVINEN  0536AK  50 m  36.27   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  28 februar 2020 
Licens til Esbjerg SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark