2020-03-28   12:04:30
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Senior/Junior Langbane

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag kl. 16.30

3_S
LÝb 3, 50m FrisvÝmning Damer 
 
Nordisk Rekord Senior: Sarah SjŲstrŲm (1993) 23.67 29-07-2017 
Dansk Rekord Senior: Pernille Blume (1994) 23.75 04-08-2018 
Dansk Rekord Junior: Julie Kepp Jensen (2000) 25.19 28-08-2017 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
242  Sol Snśfridur  2000  AGF  0082AL  50 m  26.32   
91  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  50 m  26.62   
94  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  50 m  26.71   
29  Elling Helena V.  2000  SILKEBORG  0078AC  50 m  26.72   
154  Schulze Nele  2004  HADERSLEV  0492AH  50 m  26.93   
330  SÝrensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  50 m  26.93   
256  Bruun Line JÝrgensen  1995  AALBORG  9544AF  50 m  26.97   
352  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  50 m  26.98   
419  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  50 m  27.30   
10  384  Liboriussen Louise D.  2002  VIBORG  0242AV  50 m  27.31   
11  276  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  50 m  27.40   
12  99  Nielsen Amalie Bach  1999  HORSENS  9942AG  50 m  27.49   
13  261  BrÝgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  50 m  27.51   
14  62  Langvad Nanna  2005  LYSENG  0512BA  50 m  27.58   
15  59  Pedersen Maja Johanne  2005  NYBORG  0578AE  50 m  27.71   
16  150  Hansen Pernille Thastrup  2003  HADERSLEV  0374BD  50 m  27.71   
17  118  Nissen Stine Bendixen  2004  HORSENS  0406AS  50 m  27.83   
18  105  Carstensen Clara Matilde  2004  HORSENS  0436AP  50 m  28.03   
19  299  Rasmussen Katrine Kruse  2004  ST-NEPTUN  0478AV  50 m  28.05   
20  260  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  50 m  28.14   
21  196  SjÝgren Sofie  2002  ERRITSō  0292BB  50 m  28.18   
22  180  JÝrgensen Emma  2001  ESBJERG  0182AV  50 m  28.20   
23  300  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  50 m  28.22   
24  133  Bach Isabella  2002  HOLSTEBRO  0296AG  50 m  28.26   
25  96  Feilberg Luna Donde  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  50 m  28.40   
26  268  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  50 m  28.42   
27  437  SchrÝder Matilde  1996  Berns  9664AG  50 m  28.46   
28  414  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  50 m  28.48   
29  21  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  50 m  28.49   
30  390  Nielsen Maria ōstergaard  2004  VIBORG  0474AS  50 m  28.49   
31  324  Jensen Ellen  2005  SōNDERBORG  0546AF  50 m  28.53   
32  116  Fevre Sofie Le  2004  HORSENS  0448AX  50 m  28.54   
33  117  Klausen Sofie Trekśr  2003  HORSENS  0364AD  50 m  28.61   
34  208  Ottesen Anna Pave  2003  DELTA  0338BD  50 m  28.72   
35  211  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  50 m  28.72   
36  403  Jensen Mille Kjśr  2004  SKOVBAKKEN  0418AF  50 m  28.76   
37  151  Petersen Alberte Hedevang  2003  HADERSLEV  0352AO  50 m  28.84   
38  132  Brixen Mille Broholm  2005  HOLSTEBRO  0504AG  50 m  28.88   
39  392  Duchoslavova Tereza  2000  VIBORG  0006BI  50 m  28.89   
40  185  Glargaard Christina M.  2004  ESBJERG  0428AC  50 m  28.98   
41  270  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  50 m  29.01   
42  277  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  29.18   
43  140  MÝrkedal Mie  2003  HOLB∆K  0324AD  50 m  29.22   
44  317  Thirup Mathilde  2005  S 68  0536AL  50 m  29.24   
45  387  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  50 m  29.25   
46  181  Jacobsen Ida  2005  ESBJERG  0516AM  50 m  29.32   
47  219  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  50 m  29.33   
48  425  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  50 m  29.43   
49  320  JÝrgensen Kirstine  2004  S 68  0422AR  50 m  29.45   
50  345  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  50 m  29.47   
51  74  Piihl Victoria Frśhr  2005  KOLDING  0598AJ  50 m  29.48   
52  53  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  50 m  29.51   
53  200  Richards Victoria  2005  DELTA  0548AP  50 m  29.57   
54  202  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  50 m  29.63   
55  309  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  50 m  29.65   
56  35  Friis Maja  2005  SILKEBORG  0574AP  50 m  29.75   
57  48  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  50 m  29.77   
58  295  Jensen Ophelia Kronborg  2005  AABYBRO  0508AW  50 m  29.80   
59  218  Futtrup Johanne V.  2005  AGF  0518AI  50 m  29.88   
60  316  Michaelsen Cecilie  2005  S 68  0592AM  50 m  30.00   
61  145  Jensen Clara  2005  HERNING  0596AI  50 m  30.04   
62  201  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  50 m  30.09   
63  307  Jensen Astrid  2005  NORD  0566AO  50 m  30.15   
64  175  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  50 m  30.24   
65  319  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  50 m  30.27   
66  141  Larsen Laura Vedel  2005  HOBRO  0554AK  50 m  30.28   
67  335  Bach Tilde SÝe  2005  THISTED  0524AH  50 m  30.28   
68  Thomassen Ida Overgaard  2005  PINGVINEN  0536AR  50 m  30.31   
69  54  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  50 m  30.34   
70  90  BjÝrn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  50 m  30.34   
71  203  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  50 m  30.34   
72  125  Lorentzen Lśrke Silkjśr  2005  HOLSTEBRO  0596BA  50 m  30.38   
73  127  Bjerre Sofie  2005  HOLSTEBRO  0514AN  50 m  30.38   
74  380  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  50 m  30.93   
75  100  Wienberg Amalie Marie  2005  HORSENS  0538AB  50 m  32.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  28 februar 2020 
Licens til Esbjerg SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  12:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark