Startliste for Regionalt mesterskab for årgangssvømmere 2019, Næstved
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Hsk Piger 13 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:02.41 | ||
2 | 182 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:04.78 | ||
3 | 95 | Hsk Piger 12 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.84 | ||
4 | 253 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:07.44 | ||
5 | 257 | Vg17 Piger | 2006 | VG17 | 25 m | 2:08.29 | ||
6 | 11 | Sunswim P1 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:11.00 | ||
7 | 52 | Køge Piger - 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:11.10 | ||
8 | 181 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:12.99 | ||
9 | 256 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:16.62 | ||
10 | 251 | Gti Ladies | 2006 | GTI | 25 m | 2:16.98 | ||
11 | 261 | Nif Årgang | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.50 | ||
12 | 53 | Køge Piger - 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:24.64 | ||
13 | 107 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:52.64 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 1:55.35 | ||
2 | 180 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:58.06 | ||
3 | 97 | Hsk Oldies But Goldies | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.16 | ||
4 | 96 | Hsk Young Guns | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.91 | ||
5 | 255 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:04.82 | ||
6 | 252 | Gti Mænd | 2005 | GTI | 25 m | 2:05.69 | ||
7 | 68 | Hvidovre Drenge | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:05.93 | ||
8 | 54 | Køge Drenge | 2005 | KØGE | 25 m | 2:06.10 | ||
9 | 258 | Vg17 Drenge | 2005 | VG17 | 25 m | 2:06.19 | ||
10 | 260 | Nif Årgang | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.00 | ||
11 | 183 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:19.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:17.89 | |
2 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:20.33 | |
3 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:20.57 | |
4 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:20.78 | |
5 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:21.75 | |
6 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:22.68 | |
7 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:22.86 | |
8 | 61 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:23.09 | |
9 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:24.12 | |
10 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:24.16 | |
11 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:24.21 | |
12 | 230 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 2:24.28 | |
13 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:24.98 | |
14 | 229 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:25.14 | |
15 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:25.67 | |
16 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:25.89 | |
17 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:26.27 | |
18 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:26.46 | |
19 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:26.51 | |
20 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:26.71 | |
21 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:26.92 | |
22 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:29.26 | |
23 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:29.44 | |
24 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:29.83 | |
25 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:30.10 | |
26 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 2:31.05 | |
27 | 102 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:31.34 | |
28 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 2:32.94 | |
29 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:33.64 | |
30 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 2:33.74 | |
31 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:33.79 | |
32 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:34.11 | |
33 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 2:35.25 | |
34 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:35.39 | |
35 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:35.50 | |
36 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:35.54 | |
37 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 2:36.05 | |
38 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:36.13 | |
39 | 4 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:36.70 | |
40 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 2:37.00 | |
41 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:37.66 | |
42 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:38.02 | |
43 | 63 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 2:38.32 | |
44 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 2:38.49 | |
45 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 2:39.00 | |
46 | 66 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 2:39.25 | |
47 | 259 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 2:39.64 | |
48 | 19 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:40.68 | |
49 | 241 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:41.89 | |
50 | 178 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 2:42.25 | |
51 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:44.48 | |
52 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 2:45.37 | |
53 | 213 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 2:45.81 | |
54 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 2:45.96 | |
55 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 2:47.34 | |
56 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 2:47.61 | |
57 | 100 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 2:48.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:00.32 | |
2 | 57 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:10.50 | |
3 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:11.15 | |
4 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:11.32 | |
5 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:12.86 | |
6 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:13.49 | |
7 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:14.07 | |
8 | 67 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:14.53 | |
9 | 186 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:15.02 | |
10 | 15 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:15.72 | |
11 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:15.75 | |
12 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:17.58 | |
13 | 60 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 2:18.59 | |
14 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:19.15 | |
15 | 108 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:19.16 | |
16 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:20.03 | |
17 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:21.86 | |
18 | 238 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:22.38 | |
19 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:24.08 | |
20 | 132 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:25.28 | |
21 | 239 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:25.41 | |
22 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:25.71 | |
23 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:25.94 | |
24 | 89 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:26.49 | |
25 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:26.69 | |
26 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:27.23 | |
27 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:28.14 | |
28 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:28.49 | |
29 | 203 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:29.04 | |
30 | 40 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:29.60 | |
31 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:29.84 | |
32 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:30.18 | |
33 | 175 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:30.31 | |
34 | 139 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:31.41 | |
35 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:33.05 | |
36 | 185 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:33.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:29.07 | |
2 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:32.35 | |
3 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:32.93 | |
4 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:36.27 | |
5 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:36.55 | |
6 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:36.88 | |
7 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:37.49 | |
8 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:38.42 | |
9 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:42.22 | |
10 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:42.40 | |
11 | 102 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:44.58 | |
12 | 241 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:44.65 | |
13 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:47.55 | |
14 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:47.67 | |
15 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 2:50.06 | |
16 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:51.65 | |
17 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 2:51.82 | |
18 | 212 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:53.74 | |
19 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 2:55.02 | |
20 | 140 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 2:57.02 | |
21 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 2:57.26 | |
22 | 18 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 2:57.64 | |
23 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 2:58.01 | |
24 | 178 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 2:58.85 | |
25 | 177 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:02.06 | |
26 | 100 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 3:03.32 | |
27 | 65 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:05.34 | |
28 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:08.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:12.18 | |
2 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:16.84 | |
3 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:19.59 | |
4 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:25.72 | |
5 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:28.63 | |
6 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:29.73 | |
7 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:31.55 | |
8 | 57 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:32.14 | |
9 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:34.76 | |
10 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:36.36 | |
11 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:39.04 | |
12 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:39.96 | |
13 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:40.05 | |
14 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:42.34 | |
15 | 10 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:42.39 | |
16 | 193 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:43.29 | |
17 | 62 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:43.79 | |
18 | 136 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 2:43.79 | |
19 | 56 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:49.10 | |
20 | 197 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:47.25 | |
2 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 4:54.72 | |
3 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 4:54.76 | |
4 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 4:55.14 | |
5 | 230 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:55.72 | |
6 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 4:59.33 | |
7 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 5:00.55 | |
8 | 61 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 5:02.01 | |
9 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 5:03.51 | |
10 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:04.64 | |
11 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 5:15.82 | |
12 | 229 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 5:16.77 | |
13 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 5:18.43 | |
14 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 5:18.67 | |
15 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 5:21.54 | |
16 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 5:22.84 | |
17 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:23.84 | |
18 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 5:24.32 | |
19 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 5:25.99 | |
20 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 5:28.17 | |
21 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 5:30.75 | |
22 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 5:31.57 | |
23 | 63 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 5:31.83 | |
24 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 5:33.39 | |
25 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 5:35.11 | |
26 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 5:35.19 | |
27 | 17 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 5:35.54 | |
28 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 5:35.65 | |
29 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 5:40.41 | |
30 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 5:56.85 | |
31 | 65 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 5:57.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:13.72 | |
2 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 4:27.83 | |
3 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 4:30.44 | |
4 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 4:34.09 | |
5 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 4:38.27 | |
6 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 4:41.38 | |
7 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 4:45.09 | |
8 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 4:46.38 | |
9 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 4:48.77 | |
10 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 4:50.37 | |
11 | 186 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 4:52.72 | |
12 | 237 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 4:53.37 | |
13 | 60 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 4:54.20 | |
14 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 4:56.78 | |
15 | 15 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:58.41 | |
16 | 132 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 5:05.41 | |
17 | 239 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 5:08.14 | |
18 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 5:10.62 | |
19 | 62 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 5:11.52 | |
20 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 5:18.70 | |
21 | 139 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 5:18.75 | |
22 | 123 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 5:19.51 | |
23 | 203 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 5:22.99 | |
24 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 5:24.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:24.54 | |
2 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:25.65 | |
3 | 228 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:33.90 | |
4 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:34.68 | |
5 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
6 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:39.15 | |
7 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:40.14 | |
8 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:40.33 | |
9 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:40.84 | |
10 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:41.13 | |
11 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 2:41.40 | |
12 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:41.42 | |
13 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:42.71 | |
14 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:43.07 | |
15 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:43.76 | |
16 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:44.47 | |
17 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 2:45.61 | |
18 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:45.79 | |
19 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:47.31 | |
20 | 102 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:47.37 | |
21 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:47.88 | |
22 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 2:48.81 | |
23 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:49.25 | |
24 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:49.90 | |
25 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 2:50.18 | |
26 | 127 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 2:51.11 | |
27 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 2:51.67 | |
28 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 2:51.71 | |
29 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:51.85 | |
30 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:52.79 | |
31 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:52.91 | |
32 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:53.33 | |
33 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:54.10 | |
34 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 2:54.14 | |
35 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:54.23 | |
36 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:54.65 | |
37 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:54.73 | |
38 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:55.57 | |
39 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 2:56.13 | |
40 | 124 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:56.20 | |
41 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:56.49 | |
42 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 2:57.50 | |
43 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 2:58.44 | |
44 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 2:58.68 | |
45 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 2:59.32 | |
46 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:00.35 | |
47 | 178 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:01.56 | |
48 | 25 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 3:01.71 | |
49 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:02.49 | |
50 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 3:02.69 | |
51 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 3:03.19 | |
52 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 3:03.88 | |
53 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:04.42 | |
54 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:05.64 | |
55 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 3:05.94 | |
56 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 3:07.62 | |
57 | 218 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 3:08.38 | |
58 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:08.43 | |
59 | 213 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 3:08.50 | |
60 | 191 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 3:08.80 | |
61 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:08.90 | |
62 | 216 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 3:09.06 | |
63 | 19 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:09.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 2:23.59 | |
2 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:25.81 | |
3 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:27.47 | |
4 | 237 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:29.99 | |
5 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 2:30.38 | |
6 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:32.91 | |
7 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:32.93 | |
8 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:33.43 | |
9 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 2:33.67 | |
10 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 2:33.82 | |
11 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:34.18 | |
12 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:35.50 | |
13 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:36.31 | |
14 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:36.69 | |
15 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:36.90 | |
16 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:36.96 | |
17 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:37.06 | |
18 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 2:38.68 | |
19 | 238 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:40.04 | |
20 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:41.05 | |
21 | 46 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 2:41.09 | |
22 | 89 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 2:41.15 | |
23 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 2:41.95 | |
24 | 132 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:42.65 | |
25 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 2:42.79 | |
26 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:42.90 | |
27 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:43.57 | |
28 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:44.03 | |
29 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 2:44.92 | |
30 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:44.94 | |
31 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 2:46.30 | |
32 | 58 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 2:49.12 | |
33 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 2:49.15 | |
34 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:50.34 | |
35 | 164 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 2:52.04 | |
36 | 29 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 2:52.72 | |
37 | 10 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:53.38 | |
38 | 185 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:53.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 15, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Hsk Piger 13 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.32 | ||
2 | 182 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:11.37 | ||
3 | 95 | Hsk Piger 12 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:14.28 | ||
4 | 253 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:19.19 | ||
5 | 11 | Sunswim P1 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:20.13 | ||
6 | 257 | Vg17 Piger | 2006 | VG17 | 25 m | 2:20.66 | ||
7 | 251 | Gti Ladies | 2006 | GTI | 25 m | 2:20.78 | ||
8 | 181 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:22.36 | ||
9 | 256 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:23.75 | ||
10 | 52 | Køge Piger - 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:23.90 | ||
11 | 107 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:24.86 | ||
12 | 261 | Nif Årgang | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 69 | Hvidovre Piger | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 2:29.86 | ||
14 | 53 | Køge Piger - 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:33.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 16, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:08.03 | ||
2 | 180 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:09.86 | ||
3 | 54 | Køge Drenge | 2005 | KØGE | 25 m | 2:11.72 | ||
4 | 260 | Nif Årgang | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 96 | Hsk Young Guns | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:12.34 | ||
6 | 258 | Vg17 Drenge | 2005 | VG17 | 25 m | 2:12.59 | ||
7 | 97 | Hsk Oldies But Goldies | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:14.74 | ||
8 | 252 | Gti Mænd | 2005 | GTI | 25 m | 2:17.56 | ||
9 | 255 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:21.47 | ||
10 | 68 | Hvidovre Drenge | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 2:25.87 | ||
11 | 183 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:35.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 21, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:26.98 | ||
2 | 257 | Vg17 Piger | 2006 | VG17 | 25 m | 2:28.05 | ||
3 | 94 | Hsk Piger 13 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:28.23 | ||
4 | 182 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:29.46 | ||
5 | 95 | Hsk Piger 12 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.41 | ||
6 | 261 | Nif Årgang | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:35.00 | ||
7 | 11 | Sunswim P1 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:35.70 | ||
8 | 52 | Køge Piger - 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:37.31 | ||
9 | 256 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:39.32 | ||
10 | 251 | Gti Ladies | 2006 | GTI | 25 m | 2:41.18 | ||
11 | 181 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:44.42 | ||
12 | 53 | Køge Piger - 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:51.24 | ||
13 | 69 | Hvidovre Piger | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 2:52.23 | ||
14 | 107 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:57.92 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 22, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:20.60 | ||
2 | 180 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:22.98 | ||
3 | 258 | Vg17 Drenge | 2005 | VG17 | 25 m | 2:28.62 | ||
4 | 96 | Hsk Young Guns | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:31.77 | ||
5 | 260 | Nif Årgang | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 2:33.00 | ||
6 | 54 | Køge Drenge | 2005 | KØGE | 25 m | 2:33.10 | ||
7 | 252 | Gti Mænd | 2005 | GTI | 25 m | 2:33.21 | ||
8 | 97 | Hsk Oldies But Goldies | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:33.83 | ||
9 | 255 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 2:34.44 | ||
10 | 183 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:54.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 31.27 | |
2 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 34.03 | |
3 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 34.26 | |
4 | 191 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 34.46 | |
5 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 35.07 | |
6 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 35.25 | |
7 | 127 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 35.86 | |
8 | 241 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.94 | |
9 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 36.10 | |
10 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 36.13 | |
11 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 36.62 | |
12 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 36.78 | |
13 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 37.01 | |
14 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 37.04 | |
15 | 125 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 37.91 | |
16 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 37.96 | |
17 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 38.28 | |
18 | 216 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 38.72 | |
19 | 174 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 38.88 | |
20 | 219 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 39.88 | |
21 | 12 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 39.90 | |
22 | 176 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 40.22 | |
23 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 40.22 | |
24 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.23 | |
25 | 144 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 42.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 28.80 | |
2 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 29.99 | |
3 | 67 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 30.44 | |
4 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 30.91 | |
5 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 31.37 | |
6 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 31.57 | |
7 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 31.76 | |
8 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 31.88 | |
9 | 58 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 32.28 | |
10 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.29 | |
11 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 32.34 | |
12 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 32.76 | |
13 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 32.76 | |
14 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 32.80 | |
15 | 89 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 32.81 | |
16 | 123 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 32.89 | |
17 | 29 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 33.82 | |
18 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 34.10 | |
19 | 139 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 34.15 | |
20 | 40 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 34.53 | |
21 | 185 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.78 | |
22 | 197 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 34.78 | |
23 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 35.15 | |
24 | 175 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.32 | |
25 | 109 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 35.35 | |
26 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.47 | |
27 | 164 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 35.94 | |
28 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 36.37 | |
29 | 222 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 36.46 | |
30 | 24 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 37.19 | |
31 | 203 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 37.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 27, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:36.02 | |
2 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:38.76 | |
3 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:40.57 | |
4 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:45.65 | |
5 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:51.96 | |
6 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:54.20 | |
7 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:55.40 | |
8 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:56.75 | |
9 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:59.47 | |
10 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:12.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 28, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:26.64 | |
2 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:29.32 | |
3 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:30.24 | |
4 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:33.69 | |
5 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 2:44.25 | |
6 | 186 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:58.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 31, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:22.46 | |
2 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:38.62 | |
3 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:39.03 | |
4 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:45.81 | |
5 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 5:46.40 | |
6 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 5:53.54 | |
7 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 5:53.82 | |
8 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 6:16.49 | |
9 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 6:17.58 | |
10 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 6:20.37 | |
11 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 6:25.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 32, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 5:08.16 | |
2 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:08.45 | |
3 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 5:34.66 | |
4 | 132 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 5:38.56 | |
5 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 5:42.56 | |
6 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 5:56.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:45.30 | |
2 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:48.58 | |
3 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:50.37 | |
4 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:51.16 | |
5 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:51.55 | |
6 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:51.78 | |
7 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:54.84 | |
8 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:55.33 | |
9 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:55.99 | |
10 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:57.49 | |
11 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:57.81 | |
12 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 2:58.29 | |
13 | 127 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 2:59.28 | |
14 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:59.81 | |
15 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:00.27 | |
16 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 3:01.03 | |
17 | 116 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:03.65 | |
18 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:04.79 | |
19 | 140 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:05.08 | |
20 | 66 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:05.19 | |
21 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:07.12 | |
22 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 3:09.42 | |
23 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 3:15.32 | |
24 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 3:20.03 | |
25 | 221 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:22.13 | |
26 | 72 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 3:25.22 | |
27 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:25.80 | |
28 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:25.83 | |
29 | 130 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 3:28.38 | |
30 | 99 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:29.43 | |
31 | 65 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:31.64 | |
32 | 105 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:31.78 | |
33 | 51 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:31.81 | |
34 | 176 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:33.52 | |
35 | 143 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:33.65 | |
36 | 138 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:34.41 | |
37 | 30 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 3:34.74 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 36, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:37.42 | |
2 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:43.97 | |
3 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:45.66 | |
4 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:48.41 | |
5 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:50.37 | |
6 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 2:50.49 | |
7 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:51.80 | |
8 | 106 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:52.35 | |
9 | 239 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 2:53.51 | |
10 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 2:55.31 | |
11 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 2:55.58 | |
12 | 159 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 2:56.96 | |
13 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:59.65 | |
14 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 3:02.82 | |
15 | 58 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 3:04.67 | |
16 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:04.70 | |
17 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:06.60 | |
18 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:08.34 | |
19 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:08.94 | |
20 | 122 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:13.50 | |
21 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 3:16.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 1:54.60 | ||
2 | 94 | Hsk Piger 13 | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.36 | ||
3 | 95 | Hsk Piger 12 | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.06 | ||
4 | 253 | Vat 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 1:59.44 | ||
5 | 257 | Vg17 Piger | 2006 | VG17 | 25 m | 1:59.87 | ||
6 | 251 | Gti Ladies | 2006 | GTI | 25 m | 2:00.71 | ||
7 | 181 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:01.97 | ||
8 | 261 | Nif Årgang | 2006 | NÆSTVED | 25 m | 2:02.00 | ||
9 | 52 | Køge Piger - 1 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:02.32 | ||
10 | 11 | Sunswim P1 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:02.47 | ||
11 | 107 | Hg Piger | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:03.05 | ||
12 | 256 | Vat 2 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:05.12 | ||
13 | 69 | Hvidovre Piger | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 2:06.79 | ||
14 | 53 | Køge Piger - 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:08.19 | ||
15 | 250 | Vsk Piger | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:10.81 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 254 | Vat 1 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 1:47.66 | ||
2 | 96 | Hsk Young Guns | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:49.83 | ||
3 | 180 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:51.69 | ||
4 | 252 | Gti Mænd | 2005 | GTI | 25 m | 1:52.53 | ||
5 | 255 | Vat 2 | 2005 | VAT CPH | 25 m | 1:53.14 | ||
6 | 258 | Vg17 Drenge | 2005 | VG17 | 25 m | 1:53.48 | ||
7 | 260 | Nif Årgang | 2005 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.00 | ||
8 | 54 | Køge Drenge | 2005 | KØGE | 25 m | 1:54.53 | ||
9 | 68 | Hvidovre Drenge | 2005 | HVIDOVRE | 25 m | 1:56.15 | ||
10 | 97 | Hsk Oldies But Goldies | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:57.48 | ||
11 | 183 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:04.34 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:06.21 | |
2 | 113 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:07.35 | |
3 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.62 | |
4 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.05 | |
5 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:09.09 | |
6 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:09.42 | |
7 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:09.62 | |
8 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:10.32 | |
9 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.54 | |
10 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:10.86 | |
11 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:11.36 | |
12 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:11.80 | |
13 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.85 | |
14 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:11.93 | |
15 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:12.10 | |
16 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:12.21 | |
17 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:12.41 | |
18 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:12.44 | |
19 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:12.67 | |
20 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:12.83 | |
21 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:12.90 | |
22 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:13.03 | |
23 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:13.05 | |
24 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
25 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:14.44 | |
26 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:14.56 | |
27 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:14.66 | |
28 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:14.95 | |
29 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:15.00 | |
30 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:15.14 | |
31 | 124 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:15.39 | |
32 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:15.84 | |
33 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:16.14 | |
34 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:16.29 | |
35 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:16.76 | |
36 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.85 | |
37 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:17.69 | |
38 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:18.63 | |
39 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:18.94 | |
40 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:19.07 | |
41 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:19.28 | |
42 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:19.98 | |
43 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:20.23 | |
44 | 17 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:20.46 | |
45 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:20.85 | |
46 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:20.88 | |
47 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:20.94 | |
48 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:21.05 | |
49 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:21.15 | |
50 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:21.34 | |
51 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:21.39 | |
52 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:21.97 | |
53 | 146 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:22.21 | |
54 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:22.30 | |
55 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:22.88 | |
56 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:23.61 | |
57 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.56 | |
58 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:24.76 | |
59 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:25.23 | |
60 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:25.47 | |
61 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:26.27 | |
62 | 191 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:26.29 | |
63 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:28.10 | |
64 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:28.62 | |
65 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:30.25 | |
66 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:31.60 | |
67 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:31.67 | |
68 | 174 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:34.77 | |
69 | 22 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:49.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 106, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 59.62 | |
2 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 59.65 | |
3 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:00.12 | |
4 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:01.94 | |
5 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:04.69 | |
6 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:04.85 | |
7 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:05.08 | |
8 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:05.10 | |
9 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.30 | |
10 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:06.43 | |
11 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.91 | |
12 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:07.30 | |
13 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:07.46 | |
14 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:07.74 | |
15 | 67 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:07.75 | |
16 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:07.90 | |
17 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:08.60 | |
18 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:08.70 | |
19 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:08.76 | |
20 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:08.76 | |
21 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:08.99 | |
22 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:10.30 | |
23 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:10.33 | |
24 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:10.48 | |
25 | 123 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:11.24 | |
26 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:12.37 | |
27 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:12.56 | |
28 | 238 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:12.80 | |
29 | 242 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:13.82 | |
30 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:13.94 | |
31 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:13.99 | |
32 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:14.16 | |
33 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:14.39 | |
34 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:15.07 | |
35 | 46 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:15.39 | |
36 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:16.10 | |
37 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:16.20 | |
38 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:16.79 | |
39 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:16.85 | |
40 | 139 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:17.24 | |
41 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:17.32 | |
42 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:17.42 | |
43 | 40 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:17.68 | |
44 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:17.76 | |
45 | 32 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:18.12 | |
46 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:20.48 | |
47 | 24 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:34.37 | |
48 | 222 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:34.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 111, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:17.53 | |
2 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:17.56 | |
3 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.88 | |
4 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:18.70 | |
5 | 228 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:18.77 | |
6 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:19.68 | |
7 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:19.98 | |
8 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:20.08 | |
9 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:20.35 | |
10 | 113 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:20.36 | |
11 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:20.64 | |
12 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:20.72 | |
13 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:20.91 | |
14 | 1 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:20.93 | |
15 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:21.07 | |
16 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:21.41 | |
17 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:21.90 | |
18 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:22.05 | |
19 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:22.29 | |
20 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:22.30 | |
21 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:22.54 | |
22 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:22.60 | |
23 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:22.74 | |
24 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:22.82 | |
25 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:22.89 | |
26 | 230 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:22.97 | |
27 | 127 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:22.99 | |
28 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:23.15 | |
29 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:23.49 | |
30 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:23.65 | |
31 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:23.98 | |
32 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:24.10 | |
33 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.13 | |
34 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:24.25 | |
35 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:24.73 | |
36 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:25.09 | |
37 | 116 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:25.11 | |
38 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:25.20 | |
39 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:25.51 | |
40 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:25.70 | |
41 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:26.52 | |
42 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:26.54 | |
43 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:26.68 | |
44 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:26.89 | |
45 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:27.21 | |
46 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:27.43 | |
47 | 140 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:27.56 | |
48 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:27.60 | |
49 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
50 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:27.91 | |
51 | 66 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:28.11 | |
52 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:28.14 | |
53 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:29.24 | |
54 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:29.46 | |
55 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:29.53 | |
56 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:29.59 | |
57 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:29.84 | |
58 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:29.97 | |
59 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:30.04 | |
60 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:30.52 | |
61 | 75 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:31.07 | |
62 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:31.34 | |
63 | 72 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:31.87 | |
64 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:31.99 | |
65 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:32.42 | |
66 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:33.28 | |
67 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:33.54 | |
68 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:33.92 | |
69 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:34.89 | |
70 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:35.57 | |
71 | 144 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:35.91 | |
72 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:36.35 | |
73 | 22 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:36.53 | |
74 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:36.76 | |
75 | 125 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:36.78 | |
76 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:36.91 | |
77 | 105 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:37.13 | |
78 | 245 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:37.37 | |
79 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:37.39 | |
80 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:37.43 | |
81 | 209 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:37.69 | |
82 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:38.05 | |
83 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:38.48 | |
84 | 130 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:38.93 | |
85 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:39.10 | |
86 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:39.19 | |
87 | 99 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:39.31 | |
88 | 176 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:40.35 | |
89 | 30 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:40.43 | |
90 | 221 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:40.89 | |
91 | 177 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:42.68 | |
92 | 51 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:43.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 112, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:12.43 | |
2 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:14.00 | |
3 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:14.16 | |
4 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:14.59 | |
5 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:14.62 | |
6 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.67 | |
7 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:15.29 | |
8 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:15.50 | |
9 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:16.60 | |
10 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:16.92 | |
11 | 108 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:17.06 | |
12 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:17.32 | |
13 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:17.81 | |
14 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:17.94 | |
15 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:18.29 | |
16 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:18.68 | |
17 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:18.77 | |
18 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:18.91 | |
19 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:19.15 | |
20 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:19.58 | |
21 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:19.69 | |
22 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:19.77 | |
23 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:20.06 | |
24 | 239 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:20.61 | |
25 | 15 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:21.94 | |
26 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:21.95 | |
27 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:22.49 | |
28 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:22.79 | |
29 | 58 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:22.81 | |
30 | 159 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:22.85 | |
31 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:23.27 | |
32 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:23.89 | |
33 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:23.94 | |
34 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:24.25 | |
35 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:25.20 | |
36 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:26.32 | |
37 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:26.96 | |
38 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:27.21 | |
39 | 136 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:27.26 | |
40 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:27.84 | |
41 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:28.32 | |
42 | 122 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:29.08 | |
43 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:29.49 | |
44 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:29.55 | |
45 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:30.60 | |
46 | 242 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:30.82 | |
47 | 164 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:33.14 | |
48 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:33.44 | |
49 | 211 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:33.56 | |
50 | 56 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:43.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 123, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:07.76 | |
2 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:08.55 | |
3 | 113 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:09.46 | |
4 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:09.55 | |
5 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:10.64 | |
6 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:11.15 | |
7 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:11.19 | |
8 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:11.78 | |
9 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:12.28 | |
10 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:12.41 | |
11 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:12.97 | |
12 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:13.06 | |
13 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:13.07 | |
14 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:13.16 | |
15 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:13.36 | |
16 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:13.73 | |
17 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:13.73 | |
18 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:14.54 | |
19 | 9 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:14.66 | |
20 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:14.69 | |
21 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:14.69 | |
22 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:14.75 | |
23 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:14.78 | |
24 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:14.88 | |
25 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:15.05 | |
26 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:15.08 | |
27 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:15.09 | |
28 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:15.24 | |
29 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:15.32 | |
30 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:15.99 | |
31 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:16.06 | |
32 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:16.11 | |
33 | 230 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:16.45 | |
34 | 102 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:16.51 | |
35 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:16.51 | |
36 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:16.51 | |
37 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:16.54 | |
38 | 78 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:16.69 | |
39 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:16.71 | |
40 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:16.92 | |
41 | 86 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:17.05 | |
42 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:17.23 | |
43 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:17.53 | |
44 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:17.63 | |
45 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:17.70 | |
46 | 229 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:17.89 | |
47 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:17.92 | |
48 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.35 | |
49 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:18.41 | |
50 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:18.81 | |
51 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:19.35 | |
52 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:19.46 | |
53 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:19.56 | |
54 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:19.70 | |
55 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:19.94 | |
56 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:20.07 | |
57 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:20.11 | |
58 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:20.27 | |
59 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.35 | |
60 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:20.39 | |
61 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:20.75 | |
62 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:20.79 | |
63 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:20.90 | |
64 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:21.07 | |
65 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:21.12 | |
66 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:21.13 | |
67 | 124 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:21.16 | |
68 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:21.27 | |
69 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:21.33 | |
70 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:21.55 | |
71 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:21.56 | |
72 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:21.84 | |
73 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:22.01 | |
74 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:22.33 | |
75 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:22.39 | |
76 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:22.50 | |
77 | 34 | Jensen Asta Marie R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 1:22.70 | |
78 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:23.01 | |
79 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:23.09 | |
80 | 116 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:23.20 | |
81 | 212 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:23.26 | |
82 | 66 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:23.29 | |
83 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:23.32 | |
84 | 17 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:23.37 | |
85 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:23.45 | |
86 | 245 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:23.45 | |
87 | 146 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
88 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:23.77 | |
89 | 28 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:23.98 | |
90 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:24.08 | |
91 | 140 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:24.12 | |
92 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:24.17 | |
93 | 25 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:24.29 | |
94 | 213 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:24.34 | |
95 | 191 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:24.36 | |
96 | 18 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:24.92 | |
97 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:24.94 | |
98 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:25.06 | |
99 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:25.22 | |
100 | 204 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:25.36 | |
101 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:25.41 | |
102 | 75 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:25.80 | |
103 | 178 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:25.83 | |
104 | 72 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:25.93 | |
105 | 100 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:26.80 | |
106 | 65 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:26.87 | |
107 | 125 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:27.04 | |
108 | 218 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:27.49 | |
109 | 216 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:27.81 | |
110 | 19 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:28.58 | |
111 | 221 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:29.10 | |
112 | 209 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:29.12 | |
113 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:29.59 | |
114 | 4 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:29.80 | |
115 | 105 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:29.94 | |
116 | 51 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:30.37 | |
117 | 30 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:30.57 | |
118 | 174 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:32.30 | |
119 | 143 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:37.26 | |
120 | 99 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:38.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 124, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:01.01 | |
2 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:03.84 | |
3 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.09 | |
4 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:04.28 | |
5 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:06.63 | |
6 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:06.69 | |
7 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:08.05 | |
8 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:08.15 | |
9 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:08.40 | |
10 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:08.58 | |
11 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:08.69 | |
12 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:08.72 | |
13 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:08.88 | |
14 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:09.28 | |
15 | 240 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:09.58 | |
16 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:10.21 | |
17 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:10.43 | |
18 | 237 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:10.43 | |
19 | 108 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 1:10.69 | |
20 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:10.75 | |
21 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:11.03 | |
22 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:11.09 | |
23 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:11.10 | |
24 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:11.78 | |
25 | 55 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:12.15 | |
26 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:12.32 | |
27 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:12.45 | |
28 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:12.69 | |
29 | 57 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:13.14 | |
30 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:13.47 | |
31 | 148 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:13.67 | |
32 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:13.78 | |
33 | 15 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:13.83 | |
34 | 67 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:13.84 | |
35 | 106 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:13.98 | |
36 | 46 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:13.99 | |
37 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:14.17 | |
38 | 238 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:14.23 | |
39 | 136 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.64 | |
40 | 242 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:15.35 | |
41 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.55 | |
42 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:15.86 | |
43 | 32 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:16.13 | |
44 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:16.16 | |
45 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:16.22 | |
46 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:16.26 | |
47 | 239 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:16.39 | |
48 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:16.85 | |
49 | 20 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:16.86 | |
50 | 123 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:17.95 | |
51 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:18.05 | |
52 | 186 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:18.66 | |
53 | 159 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:18.75 | |
54 | 60 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:18.96 | |
55 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:18.96 | |
56 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:18.99 | |
57 | 132 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:19.13 | |
58 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:19.13 | |
59 | 10 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:19.15 | |
60 | 58 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:19.73 | |
61 | 211 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:20.27 | |
62 | 197 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:20.85 | |
63 | 164 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:21.00 | |
64 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:21.05 | |
65 | 185 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:21.39 | |
66 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:22.81 | |
67 | 40 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:23.39 | |
68 | 175 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:23.42 | |
69 | 24 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:30.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 129, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:06.48 | |
2 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:07.40 | |
3 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:09.17 | |
5 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:10.12 | |
6 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.42 | |
7 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:10.54 | |
8 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:10.89 | |
9 | 113 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:12.10 | |
10 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:12.33 | |
11 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:12.93 | |
12 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:12.97 | |
13 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:13.03 | |
14 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:13.29 | |
15 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:13.46 | |
16 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:13.49 | |
17 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:13.92 | |
18 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:14.25 | |
19 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:14.82 | |
20 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:15.12 | |
21 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:15.14 | |
22 | 102 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:15.28 | |
23 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:15.49 | |
24 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:15.51 | |
25 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:15.76 | |
26 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:15.91 | |
27 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:15.99 | |
28 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:16.04 | |
29 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:16.25 | |
30 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:16.31 | |
31 | 5 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:16.53 | |
32 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:17.18 | |
33 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:17.22 | |
34 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:17.26 | |
35 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:17.26 | |
36 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:17.27 | |
37 | 27 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.35 | |
38 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:17.39 | |
39 | 241 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:17.41 | |
40 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:17.58 | |
41 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:17.62 | |
42 | 61 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:17.84 | |
43 | 234 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:17.93 | |
44 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:17.97 | |
45 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:18.17 | |
46 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:18.27 | |
47 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:18.43 | |
48 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:18.97 | |
49 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:19.07 | |
50 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:19.29 | |
51 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:19.37 | |
52 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:19.38 | |
53 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:19.43 | |
54 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:19.46 | |
55 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:19.47 | |
56 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:19.70 | |
57 | 28 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:19.97 | |
58 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:19.99 | |
59 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:20.57 | |
60 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.68 | |
61 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:20.87 | |
62 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.92 | |
63 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:20.99 | |
64 | 219 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:21.42 | |
65 | 127 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:21.70 | |
66 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:21.92 | |
67 | 178 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:22.06 | |
68 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:22.33 | |
69 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:22.47 | |
70 | 229 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:22.53 | |
71 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.60 | |
72 | 25 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:22.64 | |
73 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:22.81 | |
74 | 18 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:23.00 | |
75 | 121 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:23.09 | |
76 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:23.43 | |
77 | 75 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:23.60 | |
78 | 212 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:23.67 | |
79 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:24.37 | |
80 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:24.60 | |
81 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:25.09 | |
82 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:25.32 | |
83 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:25.56 | |
84 | 213 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:25.63 | |
85 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:25.93 | |
86 | 72 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:26.15 | |
87 | 179 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:26.42 | |
88 | 12 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:26.91 | |
89 | 232 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:27.12 | |
90 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:27.74 | |
91 | 100 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:27.82 | |
92 | 218 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:28.03 | |
93 | 177 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:28.16 | |
94 | 143 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:29.06 | |
95 | 138 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:31.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 130, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 58.68 | |
2 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:01.47 | |
3 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:04.65 | |
4 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 1:06.06 | |
5 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 1:06.58 | |
6 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:06.62 | |
7 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:06.66 | |
8 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:08.26 | |
9 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:08.38 | |
10 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:08.78 | |
11 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:08.97 | |
12 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:08.97 | |
13 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:09.25 | |
14 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:09.46 | |
15 | 237 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:10.16 | |
16 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:10.38 | |
17 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:10.39 | |
18 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:10.64 | |
19 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:11.35 | |
20 | 57 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:11.44 | |
21 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:11.53 | |
22 | 157 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:11.67 | |
23 | 242 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:12.04 | |
24 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:12.31 | |
25 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:13.21 | |
26 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:13.22 | |
27 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:13.27 | |
28 | 46 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:13.28 | |
29 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:13.47 | |
30 | 89 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:13.47 | |
31 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:13.69 | |
32 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:13.80 | |
33 | 136 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.04 | |
34 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.17 | |
35 | 10 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:14.64 | |
36 | 193 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:15.16 | |
37 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:15.83 | |
38 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:15.83 | |
39 | 117 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:15.99 | |
40 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:16.11 | |
41 | 145 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:18.13 | |
42 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:19.50 | |
43 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:20.44 | |
44 | 56 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:20.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 133, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 59.22 | |
2 | 113 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:00.15 | |
3 | 74 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:00.75 | |
4 | 79 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:01.24 | |
5 | 172 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:01.24 | |
6 | 77 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:01.76 | |
7 | 85 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:02.12 | |
8 | 201 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:02.26 | |
9 | 206 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:03.50 | |
10 | 154 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:03.80 | |
11 | 166 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:03.93 | |
12 | 168 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:04.50 | |
13 | 7 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:04.54 | |
14 | 43 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:04.94 | |
15 | 158 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:05.16 | |
16 | 119 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:05.19 | |
17 | 80 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:05.52 | |
18 | 61 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:05.53 | |
19 | 103 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:05.65 | |
20 | 38 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KØGE | 0652AI | 25 m | 1:05.77 | |
21 | 230 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:05.80 | |
22 | 150 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:05.81 | |
23 | 128 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:06.20 | |
24 | 192 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:06.28 | |
25 | 84 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:06.53 | |
26 | 8 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:06.70 | |
27 | 229 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:06.72 | |
28 | 133 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:06.77 | |
29 | 151 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:06.79 | |
30 | 235 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:06.96 | |
31 | 93 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:07.05 | |
32 | 214 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:07.10 | |
33 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:07.13 | |
34 | 225 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:07.28 | |
35 | 170 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:07.29 | |
36 | 187 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:07.53 | |
37 | 124 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:07.54 | |
38 | 118 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:07.67 | |
39 | 226 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:07.68 | |
40 | 194 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:07.69 | |
41 | 71 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:07.71 | |
42 | 142 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:07.95 | |
43 | 64 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:08.25 | |
44 | 41 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:08.39 | |
45 | 26 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:08.63 | |
46 | 131 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:08.76 | |
47 | 215 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:08.80 | |
48 | 198 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:08.87 | |
49 | 47 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:08.95 | |
50 | 104 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:08.96 | |
51 | 231 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:09.05 | |
52 | 3 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:09.20 | |
53 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:09.20 | |
54 | 48 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:09.22 | |
55 | 114 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:09.22 | |
56 | 220 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:09.37 | |
57 | 37 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:09.61 | |
58 | 243 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:09.68 | |
59 | 2 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:09.83 | |
60 | 217 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:09.88 | |
61 | 224 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:10.06 | |
62 | 17 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:10.19 | |
63 | 83 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:10.21 | |
64 | 195 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:10.37 | |
65 | 189 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:10.48 | |
66 | 112 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:10.52 | |
67 | 208 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:10.56 | |
68 | 101 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:10.78 | |
69 | 39 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:10.81 | |
70 | 28 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:11.06 | |
71 | 18 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:11.08 | |
72 | 59 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:11.08 | |
73 | 49 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:11.10 | |
74 | 147 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:11.25 | |
75 | 13 | Bergmann Karla | 2007 | RØNNE | 0742AJ | 25 m | 1:11.34 | |
76 | 12 | Rømer Jasmin Jansuk | 2007 | RØNNE | 0784AJ | 25 m | 1:11.62 | |
77 | 248 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:11.70 | |
78 | 141 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:11.80 | |
79 | 120 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:12.02 | |
80 | 196 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:12.22 | |
81 | 66 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:12.26 | |
82 | 63 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:12.30 | |
83 | 205 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:12.55 | |
84 | 4 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:12.69 | |
85 | 25 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:12.86 | |
86 | 36 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:13.00 | |
87 | 31 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:13.27 | |
88 | 81 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:13.55 | |
89 | 167 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:13.70 | |
90 | 82 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:13.72 | |
91 | 241 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:13.75 | |
92 | 216 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:13.84 | |
93 | 72 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 25 m | 1:14.18 | |
94 | 213 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:14.28 | |
95 | 23 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:14.30 | |
96 | 191 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:14.39 | |
97 | 233 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:14.43 | |
98 | 246 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:14.69 | |
99 | 171 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:14.70 | |
100 | 146 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:14.91 | |
101 | 161 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:15.11 | |
102 | 249 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:15.78 | |
103 | 218 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:15.84 | |
104 | 100 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:15.91 | |
105 | 125 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:16.00 | |
106 | 245 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:16.06 | |
107 | 209 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:16.08 | |
108 | 19 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:16.09 | |
109 | 219 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:17.03 | |
110 | 138 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:22.80 | |
111 | 22 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:24.99 | |
112 | 144 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:25.91 | |
113 | 130 | Larsen Helena Fritz | 2007 | AIF | 0792AO | 25 m | 1:30.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |
Løb 134, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 54.82 | |
2 | 152 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 55.37 | |
3 | 207 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 55.82 | |
4 | 111 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 57.72 | |
5 | 188 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 57.74 | |
6 | 190 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 57.83 | |
7 | 33 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 58.20 | |
8 | 90 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 58.93 | |
9 | 244 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 59.04 | |
10 | 223 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 59.27 | |
11 | 108 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 59.64 | |
12 | 57 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 59.84 | |
13 | 42 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 59.95 | |
14 | 70 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:00.07 | |
15 | 35 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:00.27 | |
16 | 110 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:00.43 | |
17 | 199 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:00.94 | |
18 | 21 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:00.95 | |
19 | 50 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:01.00 | |
20 | 200 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:01.01 | |
21 | 134 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:01.32 | |
22 | 163 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:01.80 | |
23 | 87 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:01.82 | |
24 | 238 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:01.82 | |
25 | 73 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:01.87 | |
26 | 92 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:01.90 | |
27 | 236 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:02.01 | |
28 | 242 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:02.01 | |
29 | 67 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:02.15 | |
30 | 91 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:02.31 | |
31 | 98 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:02.67 | |
32 | 15 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:02.71 | |
33 | 16 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:02.91 | |
34 | 32 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:02.96 | |
35 | 162 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:02.96 | |
36 | 186 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:03.17 | |
37 | 129 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:03.35 | |
38 | 46 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:03.45 | |
39 | 237 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:03.46 | |
40 | 156 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:04.08 | |
41 | 88 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:04.14 | |
42 | 155 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:04.25 | |
43 | 89 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:04.64 | |
44 | 106 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:04.85 | |
45 | 165 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:04.86 | |
46 | 173 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:05.12 | |
47 | 115 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:05.65 | |
48 | 202 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:05.65 | |
49 | 60 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:05.81 | |
50 | 44 | Poulsen Laurits | 2006 | KØGE | 0661AJ | 25 m | 1:05.90 | |
51 | 137 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:05.90 | |
52 | 135 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:05.93 | |
53 | 153 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:05.93 | |
54 | 149 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:06.07 | |
55 | 123 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:06.20 | |
56 | 45 | Heinze Lucas Emil | 2005 | KØGE | 0511AK | 25 m | 1:06.38 | |
57 | 247 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:07.24 | |
58 | 169 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:07.46 | |
59 | 40 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:08.39 | |
60 | 203 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:08.48 | |
61 | 185 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:08.63 | |
62 | 139 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:08.69 | |
63 | 164 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:08.73 | |
64 | 227 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:08.81 | |
65 | 210 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:08.85 | |
66 | 29 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:09.21 | |
67 | 193 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:10.66 | |
68 | 222 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:13.23 | |
69 | 211 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:14.10 | |
70 | 122 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:14.42 | |
71 | 109 | Tørngren Thor Sean | 2006 | HASLEV | 0603AD | 25 m | 2:45.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 08 oktober 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 22:33 |