Program for Region Syd Turnering 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
28-09-2019
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 34.79 | |
2 | 2 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 36.47 | |
3 | 161 | Kousgaard Liv | 2003 | ESBJERG | 0384AX | 25 m | 37.33 | |
4 | 285 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 38.87 | |
5 | 337 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 25 m | 38.95 | |
6 | 66 | Horn Anne | 2004 | HADERSLEV | 0458BA | 25 m | 39.58 | |
7 | 95 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 40.36 | |
8 | 238 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 40.63 | |
9 | 157 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 40.96 | |
10 | 10 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 41.87 | |
11 | 132 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 42.36 | |
12 | 14 | Christensen Freya Isabel | 2005 | NYBORG | 0534AV | 25 m | 42.37 | |
13 | 39 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 42.61 | |
14 | 151 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 42.72 | |
15 | 25 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 43.63 | |
16 | 162 | Mathiesen Maria | 2004 | ESBJERG | 0496AL | 25 m | 43.75 | |
17 | 5 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 44.61 | |
18 | 73 | Horn Line | 2006 | HADERSLEV | 0638AR | 25 m | 45.06 | |
19 | 244 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 46.65 | |
20 | 193 | Pederse Emily Schjelderup | 2004 | BLÅVANDSHU | 0418BB | 25 m | 46.67 | |
21 | 168 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 47.21 | |
22 | 226 | Skibelund Sofie | 2007 | SØNDERBORG | 0784AB | 25 m | 47.70 | |
23 | 268 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 48.22 | |
24 | 164 | Horsbøl Christina Dracea | 2007 | ESBJERG | 0724AP | 25 m | 48.27 | |
25 | 167 | MacArtney Olivia | 2008 | ESBJERG | 0892AH | 25 m | 48.44 | |
26 | 107 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 48.47 | |
27 | 23 | Memborg Laura Riber | 2004 | NYBORG | 0428AL | 25 m | 49.06 | |
28 | 165 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 25 m | 49.08 | |
29 | 289 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 49.44 | |
30 | 83 | Milther Sille | 2006 | HADERSLEV | 0644AY | 25 m | 50.18 | |
31 | 7 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 50.64 | |
32 | 252 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 50.89 | |
33 | 220 | Træger Lotta | 2008 | SØNDERBORG | 0818AK | 25 m | 51.73 | |
34 | 192 | Christens Laura Vindstrup | 2003 | BLÅVANDSHU | 0366BF | 25 m | 51.84 | |
35 | 175 | Povlsen Nanna W | 2005 | ERRITSØ | 0582BA | 25 m | 51.88 | |
36 | 81 | Poulsen Katharina | 2007 | HADERSLEV | 0788AV | 25 m | 52.03 | |
37 | 20 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 52.45 | |
38 | 273 | Ebel Liv | 2006 | VEJLE | 0654AY | 25 m | 52.56 | |
39 | 267 | Jæger Karla | 2008 | VEJLE | 0828AH | 25 m | 53.15 | |
40 | 246 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 54.18 | |
41 | 123 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 56.51 | |
42 | 124 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 56.83 | |
43 | 202 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 57.22 | |
44 | 295 | Freltoft Sille | 2008 | VEJLE | 0886AL | 25 m | 58.24 | |
45 | 197 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | BLÅVANDSHU | 0652AV | 25 m | 1:01.45 | |
46 | 260 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:01.78 | |
47 | 176 | Poulsen Kristine Walløe | 2007 | ERRITSØ | 0704AV | 25 m | 1:02.01 | |
48 | 194 | Brink Sofia | 2006 | BLÅVANDSHU | 0662AV | 25 m | 1:02.73 | |
49 | 227 | Henriksen Adda | 2006 | VEJEN | 0674AX | 25 m | 1:03.49 | |
50 | 281 | Munch-Elvstrøm Medina | 2010 | VEJLE | 1086AH | 25 m | 1:03.74 | |
51 | 229 | Jepsen Gry | 2005 | VEJEN | 0578BA | 25 m | 1:04.13 | |
52 | 276 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 1:04.68 | |
53 | 298 | Clavsen Sofie Emily | 2009 | VEJLE | 0984AI | 25 m | 1:05.42 | |
54 | 262 | Højergaard Ida | 2007 | VEJLE | 0798AX | 25 m | 1:05.46 | |
55 | 144 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 1:05.66 | |
56 | 299 | Hartmann Sofie | 2011 | VEJLE | 1178AA | 25 m | 1:08.27 | |
57 | 143 | Bentsen Signe Sejr | 2010 | ESBJERG | 1074AF | 25 m | 1:11.14 | |
58 | 118 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 1:12.60 | |
59 | 290 | Jensen Ottilie | 2010 | VEJLE | 1088AH | 25 m | 1:12.92 | |
60 | 104 | Bach-Henriksen Maja | 2010 | ESBJERG | 1008AG | 25 m | 1:21.20 | |
61 | 250 | Graversen Camilla H | 2010 | VEJLE | 1046AE | 25 m | 1:23.63 | |
62 | 76 | Rasmussen Anne H. | 2006 | HADERSLEV | 0638AY | 25 m | ||
63 | 87 | Lunderskov Silje | 2007 | HADERSLEV | 0710AX | 25 m | ||
64 | 116 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | ||
65 | 310 | Nielsen Sofia Bjørnkjær | 2008 | VEJLE | 0808AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:32 |