Startliste for Region Syd Turnering 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Region Syd Turnering 1 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|
|
Arrangør |
Region Syddanmark & Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 2, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:00 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Mie Elliot Krog-Meyer |
2007 |
0714AO |
ESBJERG |
|
25m |
|
184 |
2 |
Gabriella L Thoustrup |
2008 |
0852AO |
DELTA |
|
25m |
3:52.42 |
289 |
3 |
Olivia Holmberg |
2009 |
0986AC |
VEJLE |
|
25m |
3:30.41 |
41 |
4 |
Signe Christiansen |
2008 |
0838AJ |
NYBORG |
|
25m |
3:39.61 |
203 |
5 |
Linda Lundblad |
2005 |
0524BC |
GRINDSTED |
|
25m |
|
66 |
6 |
Anne Horn |
2004 |
0458BA |
HADERSLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
0924AB |
VEJLE |
|
25m |
3:14.15 |
39 |
2 |
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
NYBORG |
|
25m |
3:12.45 |
247 |
3 |
Asta-Marie Rasmussen |
2009 |
0964AA |
VEJLE |
|
25m |
3:05.93 |
35 |
4 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
25m |
3:11.66 |
193 |
5 |
Emily Schjelderup Pederse |
2004 |
0418BB |
BLÅVANDSHU |
|
25m |
3:12.78 |
235 |
6 |
Alberte Andersen |
2008 |
0892AL |
VEJLE |
|
25m |
3:26.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Sofie Skibelund |
2007 |
0784AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
3:01.39 |
69 |
2 |
Frida B. Kristensen |
2005 |
0518BA |
HADERSLEV |
|
25m |
2:51.03 |
20 |
3 |
Katrine Elholm Juliussen |
2006 |
0692AH |
NYBORG |
|
25m |
2:48.14 |
84 |
4 |
Sille Holm-Nissen |
2007 |
0738AV |
HADERSLEV |
|
25m |
2:50.55 |
73 |
5 |
Line Horn |
2006 |
0638AR |
HADERSLEV |
|
25m |
2:56.17 |
8 |
6 |
Eszter Vad |
2007 |
0716AK |
NYBORG |
|
25m |
3:03.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Frida Høj Foldager |
2006 |
0618AH |
VEJLE |
|
25m |
2:43.61 |
23 |
2 |
Laura Riber Memborg |
2004 |
0428AL |
NYBORG |
|
25m |
2:38.74 |
332 |
3 |
Amalie F. Piiters |
2006 |
0628AT |
H2Odense |
|
25m |
2:36.28 |
187 |
4 |
Ditte Hansen |
2003 |
0398BE |
DELTA |
|
25m |
2:37.09 |
274 |
5 |
Lærke Jervelund |
2007 |
0772AE |
VEJLE |
|
25m |
2:42.74 |
300 |
6 |
Sofie Karlov Nielsen |
2007 |
0704AN |
VEJLE |
|
25m |
2:43.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
172 |
1 |
Alberte Fauerby |
2005 |
0506AV |
ERRITSØ |
|
25m |
2:35.28 |
223 |
2 |
Signe Jensen |
2007 |
0786AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
2:31.33 |
322 |
3 |
Emma Nygaard |
2005 |
0538AR |
H2Odense |
|
25m |
2:29.78 |
95 |
4 |
Cecilie Baltzer Pedersen |
2006 |
0662AR |
ESBJERG |
|
25m |
2:31.20 |
285 |
5 |
Mille Holmberg |
2006 |
0654AH |
VEJLE |
|
25m |
2:34.48 |
292 |
6 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
25m |
2:36.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
2:25.77 |
38 |
2 |
Randi Jørgensen |
2002 |
0286AR |
NYBORG |
|
25m |
2:22.97 |
59 |
3 |
Maja Stamholt |
2005 |
0528AH |
HADERSLEV |
|
25m |
2:16.98 |
319 |
4 |
Agnete Habermann |
2005 |
0576AA |
H2Odense |
|
25m |
2:20.45 |
242 |
5 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
2:25.52 |
61 |
6 |
Fiona Hansen Hobolth |
2003 |
0376AO |
HADERSLEV |
|
25m |
2:26.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:33 |
|