Program för Sälsimmet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 - Lör 14.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 okt 2019 till den 6 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 13-16
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Moove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Rafaella Björklund |
2005 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Signe Domeij |
2005 |
SOLLEFTEÅ |
1:41.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 13-16 |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
1 |
|
Emilia Olsen |
2006 |
NJURUNDA |
1:36.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
2 |
|
Alva Norgren |
2006 |
SUNDSVALL |
1:30.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Evelina Hansson |
2006 |
NJURUNDA |
1:28.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
4 |
|
Linnea Jansson |
2005 |
TIMRÅ SK |
1:28.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Nellie Edbom Wounder |
2005 |
SUNDSVALL |
1:34.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Shewita Tsegay |
2006 |
NJURUNDA |
1:37.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 13-16 |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
1:22.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Anna Öberg |
2006 |
SUNDSVALL |
1:22.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Lovisa Lundblad |
2003 |
NJURUNDA |
1:21.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Tova Persson |
2005 |
NJURUNDA |
1:21.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Linnea Engström |
2004 |
SOLLEFTEÅ |
1:22.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
6 |
|
Nora Sundström |
2004 |
SUNDSVALL |
1:24.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Ryggsim Damer 13-16 |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Nova Norlander |
2004 |
SUNDSVALL |
1:17.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
1:13.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
3 |
|
Olivia Ericsson |
2006 |
SUNDSVALL |
1:13.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Saga Persson |
2003 |
NJURUNDA |
1:13.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
5 |
|
Isabelle Grönlund |
2004 |
NJURUNDA |
1:17.49 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
6 |
|
Tindra Olavi |
2003 |
TIMRÅ SK |
1:19.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 13:43:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|