Program för NIU mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tordagen den 5 september
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
2 |
|
Nelly Antlöv |
2002 |
HALMSTAD |
2:38.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Emma Haglund |
2003 |
UMEÅ EIG |
2:36.08 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
|
Linnea Öhlund |
2001 |
UMEÅ EIG |
2:34.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Moa Karlsson |
2002 |
LUND |
2:35.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
6 |
|
Tilda Arthursson |
2003 |
VÄXJÖ |
2:38.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
7 |
|
Alva Wardrum |
2003 |
VÄXJÖ |
2:39.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Nellie Luthman |
2002 |
UMEÅ EIG |
2:31.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
MIG |
2:30.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
TIBBLE |
2:29.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Emmy Johnsson |
2001 |
LUND |
2:28.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
5 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
Solna Gymn |
2:28.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
6 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
VÄSBY NYA |
2:30.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
7 |
|
Wilma Svensson |
2002 |
HALMSTAD |
2:31.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
8 |
|
Daniella Alström |
2003 |
UDDEVALLA |
2:33.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 200m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Linn Thid |
2003 |
BORÅS |
2:27.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Louise Peacock |
2001 |
VÄSBY NYA |
2:24.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
TIBBLE |
2:22.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Wilma Johansson |
2001 |
SANDA |
2:17.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Elise Öberg |
2002 |
SUNDSVALL |
2:22.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
6 |
|
Alexandra Vartiainen |
2001 |
SIG |
2:22.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
7 |
|
Nelly Rasmusson |
2001 |
HELSINGBORG |
2:25.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
8 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
LUND |
2:27.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 16:04:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|