Program for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Medley Herrar A
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
3 |
|
Lorànd Vàri |
2002 |
S02 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
570 |
4 |
|
Johan Wiloboken |
1999 |
ÄLMHULT |
1:15.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
5 |
|
Tobias Karlsson |
2002 |
JÖNKÖPING |
1:15.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Medley Herrar A |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
|
Peter Jivanov |
2002 |
JÖNKÖPING |
1:12.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
571 |
3 |
|
Erik Wiloboken |
2002 |
ÄLMHULT |
1:11.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
4 |
|
William Forsström |
2002 |
ÖSA |
1:09.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
573 |
5 |
|
Daniel Shebalin |
2002 |
ÄLMHULT |
1:11.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
6 |
|
Filip Håll |
2002 |
KUNGÄLV |
1:12.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
7 |
|
Pontus Sunnerborn |
2000 |
KALMAR SS |
1:14.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Medley Herrar A |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
1 |
|
Hugo Hilmersson |
2002 |
KUNGSBACKA |
1:09.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
2 |
|
Gustav Hammarstedt |
2002 |
VÄXJÖ SS |
1:08.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
3 |
|
Johan Nilsson |
2001 |
ÄLMHULT |
1:07.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Karl Bohlin |
2001 |
GÖTEBORG |
1:04.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
5 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
VÄXJÖ SS |
1:06.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
6 |
|
Henrik Pap |
2001 |
KALMAR SS |
1:08.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
491 |
7 |
|
Axel von Goës |
2002 |
TÄBY SIM |
1:09.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
8 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
JÖNKÖPING |
1:09.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 100m Medley Herrar A |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
1 |
|
Anton Arvidsson |
2000 |
KALMAR SS |
1:02.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
547 |
2 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
VÄXJÖ SS |
1:02.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
|
Daniel Andersson |
1997 |
KUNGÄLV |
1:01.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
319 |
4 |
|
Anton Arvidsson |
1994 |
KUNGÄLV |
58.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
5 |
|
Ossian Arvidsson |
1992 |
KUNGÄLV |
59.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
6 |
|
Niklas Sandberg |
1995 |
KUNGSBACKA |
1:02.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
7 |
|
Max Feng |
2001 |
GÖTEBORG |
1:02.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
8 |
|
Philip Zasowski |
2002 |
S02 |
1:03.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-22 12:17:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|