Program for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
200m Fjärilsim Damer B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Selma Avdic |
Göteborg Sim |
2003 |
AM6803 |
25m |
2:24.39 |
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Lucie Hanquet |
Göteborg Sim |
2003 |
CC2403 |
25m |
2:27.59 |
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Cornelia Sundqvist |
Simklubben Elfsborg |
2003 |
BP3403 |
25m |
2:27.83 |
|
|
|
|
|
4 |
399 |
|
Elna Magnusson |
Simklubben S02 |
2004 |
BG1804 |
25m |
2:29.32 |
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Ebba Holmdahl |
Göteborg Sim |
2003 |
BA2203 |
25m |
2:30.31 |
|
|
|
|
|
6 |
232 |
|
Matilda Nilsson |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AD0804 |
25m |
2:33.27 |
|
|
|
|
|
7 |
453 |
|
Clara Sandberg |
Simklubben 1970 |
2004 |
AH6604 |
25m |
2:34.98 |
|
|
|
|
|
8 |
235 |
|
Natalie Stjärnås |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AL3403 |
25m |
2:36.13 |
|
|
|
|
|
9 |
454 |
|
Ella Westerlund |
Simklubben 1970 |
2004 |
AL6604 |
25m |
2:36.59 |
|
|
|
|
|
10 |
634 |
|
Enya Ross Bustgaard |
Lambertseter SK |
2004 |
1024370 7 |
25m |
2:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
501 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
2:43.15 |
|
|
|
|
|
12 |
452 |
|
Linnea Andersson |
Simklubben 1970 |
2003 |
AU1403 |
25m |
2:44.79 |
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Linnea Högstedt |
Göteborg Sim |
2004 |
BK2404 |
25m |
2:44.91 |
|
|
|
|
|
14 |
494 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
2:48.43 |
|
|
|
|
|
15 |
600 |
|
Moa Rödin |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
BH8404 |
25m |
2:51.96 |
|
|
|
|
|
16 |
590 |
|
Evelina Wester |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AO6204 |
25m |
2:54.93 |
|
|
|
|
|
17 |
52 |
|
Elsa Berge Kleber |
Simklubben Elfsborg |
2004 |
AY5204 |
25m |
2:55.23 |
|
|
|
|
|
18 |
507 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
2:59.04 |
|
|
|
|
|
19 |
492 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
3:12.64 |
|
|
|
|
|
20 |
580 |
|
Pauline Grubb |
Föreningen Uddevalla Sim |
2003 |
AA4403 |
25m |
3:12.68 |
|
|
|
|
|
21 |
497 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
3:13.82 |
|
|
|
|
|
22 |
593 |
|
Linnea Andersson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2003 |
BD8203 |
25m |
3:17.36 |
|
|
|
|
|
23 |
531 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
563 |
|
Iris Nyström |
Växjö Simsällskap |
2004 |
BR5204 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
419 |
|
Thea Runnestad |
Simklubben S02 |
2003 |
CC7603 |
25m |
|
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-23 18:06:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|