2020-02-17   17:26:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Efterårsstævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag indledende

1_S
Løb 1, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
242  Møllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:20.72   
71  Liechti Amanda  2008  KØGE  0824AF  25 m  1:21.37   
386  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:22.28   
213  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:22.71   
233  Rasmussen Klara  2008  VATCPH-STT  0868AG  25 m  1:23.82   
243  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  1:24.95   
160  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:26.61   
156  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:26.87   
41  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:28.83   
10  20  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:32.98   
11  381  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:33.07   
12  344  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  1:33.24   
13  384  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:35.69   
14  143  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:35.95   
15  48  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  1:36.82   
16  398  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:37.74   
17  346  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:39.89   
18  188  Kokholm Maddie Evers  2008  FR.VÆRK  0858AF  25 m  1:40.53   
19  162  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:40.56   
20  157  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:40.94   
21  153  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:40.97   
22  215  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:42.55   
23  354  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m  1:42.97   
24  352  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  1:43.06   
25  396  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:44.42   
26  382  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:45.20   
27  155  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:47.34   
28  359  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m  1:47.94   
29  158  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:48.47   
30  350  Kammann Naja  2008  VAT CPH-MK  0826AM  25 m  1:48.89   
31  406  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:49.28   
32  387  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  1:49.49   
33  355  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  1:50.08   
34  219  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m  1:51.99   
35  62  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  1:53.36   
36  149  Bødiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:55.70   
37  405  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:56.67   
38  415  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  2:00.95   
39  358  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m  2:02.59   
40  32  Hansen Agnes Pries  2010  NAKSKOV  1084AC  25 m  2:06.15   
41  261  Kamper Maja F. E.  2008  VATCPH-STT  0872AR  25 m  2:09.28   
42  187  Larsen Chili Bruun  2008  FR.VÆRK  0820AS  25 m  2:32.76   
43  257  Larssen Alicia Dupont  2010  VATCPH-STT  1058AK  25 m     
44  258  Neesen Alma  2010  VATCPH-STT  1060AK  25 m     
45  259  Pedersen Alma S. L.  2009  VATCPH-STT  0952BD  25 m     
46  262  Schnabelrauch Mia H  2009  VATCPH-STT  0954BD  25 m     
47  335  Kjerulf Louisa  2009  VAT CPH-MK  0916AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  14 november 2019 
Licens til Swim Team Taastrup  Udskriftstidspunkt  18:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark