Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 30
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (Årg. 2007-2020) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
0 |
Filip Usiewicz |
2008 |
0831AI |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:56.35 |
353 |
1 |
Andreas Vogter |
2007 |
0769AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:52.51 |
152 |
2 |
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
0949AA |
GSK |
|
25m |
1:42.87 |
267 |
3 |
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
0703AM |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:39.26 |
238 |
4 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:28.45 |
392 |
5 |
Mads Duer Laurberg |
2008 |
0865AE |
VEST |
|
25m |
1:34.86 |
298 |
6 |
Jalte Harpsøe Halberg |
2008 |
0881AI |
SK-SYD |
|
25m |
1:39.30 |
394 |
7 |
Cornelius K. Andreassen |
2008 |
0885AE |
VEST |
|
25m |
1:46.52 |
273 |
8 |
Toke Hjalholt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:55.93 |
390 |
9 |
Noah Nygaard |
2008 |
0807AE |
VEST |
|
25m |
2:01.45 |
|
|
Heat 2 (3) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
0 |
Gustav Steen Andersen |
2006 |
0689AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.00 |
241 |
1 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:25.19 |
90 |
2 |
Mikkel Andersen |
2005 |
0531AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.17 |
178 |
3 |
Jacob Koch Larsen |
2006 |
0647AB |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:20.31 |
111 |
4 |
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
0581AH |
HASLEV |
|
25m |
1:12.77 |
78 |
5 |
Aksel Thuesen Güsmer |
2006 |
0639AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.68 |
285 |
6 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:20.80 |
256 |
7 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:21.29 |
283 |
8 |
Frederik Rasmussen |
2005 |
0531AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.87 |
86 |
9 |
Karl Korfix Barlebo |
2006 |
0641AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.18 |
|
|
Heat 3 (3) (Årg. 1970-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
1 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:39.09 |
284 |
2 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:17.12 |
311 |
3 |
Tue Vestergaard Jürs |
2004 |
0411AQ |
SK-SYD |
|
25m |
1:11.85 |
224 |
4 |
Mathias Hatting Petersen |
2000 |
0091AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:09.75 |
114 |
5 |
Frederik Kongstad Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
1:09.88 |
280 |
6 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:14.14 |
112 |
7 |
Laurits Thøfner |
2004 |
0417AM |
HASLEV |
|
25m |
1:23.65 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|