Program for Efterårsstævne 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRD | 0338AQ | 25 m | 1:06.66 | |
2 | 97 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:06.86 | |
3 | 66 | Mller Olivia Lildballe | 2004 | KGE | 0452AF | 25 m | 1:07.61 | |
4 | 323 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:07.66 | |
5 | 380 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.77 | |
6 | 83 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:08.45 | |
7 | 89 | Maage Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:09.12 | |
8 | 300 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:09.63 | |
9 | 376 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:09.75 | |
10 | 42 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KGE | 0676AA | 25 m | 1:10.29 | |
11 | 9 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRD | 0632AL | 25 m | 1:10.55 | |
12 | 375 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:11.11 | |
13 | 13 | Andersen Nicole Damhj | 2006 | SOLRD | 0674AN | 50 m | 1:11.62 | |
14 | 120 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:11.71 | |
15 | 69 | Krumbak Josefine | 2004 | KGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
16 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRD | 0172AG | 25 m | 1:12.25 | |
17 | 279 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:13.36 | |
18 | 326 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
19 | 299 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 91 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:14.78 | |
21 | 228 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:15.49 | |
22 | 15 | Hjortshj Charlotte | 2006 | SOLRD | 0658AP | 50 m | 1:17.59 | |
23 | 29 | Hj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:17.70 | |
24 | 11 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRD | 0694AI | 25 m | 1:18.28 | |
25 | 10 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRD | 0514AQ | 25 m | 1:18.98 | |
26 | 374 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:19.05 | |
27 | 27 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:20.46 | |
28 | 38 | Toft Anne-Marie | 2007 | KGE | 0722AE | 25 m | 1:21.05 | |
29 | 213 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 1:22.82 | |
30 | 108 | Hartwig-Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 0614AH | 25 m | 1:23.40 | |
31 | 34 | Birk Amalie Mnster | 2007 | KGE | 0796AI | 25 m | 1:24.61 | |
32 | 308 | Mller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:26.35 | |
33 | 182 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VRK | 0782AN | 25 m | 1:27.55 | |
34 | 44 | Christensen Anna Hjorth | 2006 | KGE | 0652AI | 25 m | 1:27.74 | |
35 | 94 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 1:31.44 | |
36 | 160 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:33.41 | |
37 | 71 | Liechti Amanda | 2008 | KGE | 0824AF | 25 m | 1:36.25 | |
38 | 107 | Kallese Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:37.10 | |
39 | 99 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 50 m | 1:37.71 | |
40 | 48 | Axen Vica Lucie | 2008 | KGE | 0808AC | 25 m | 1:43.69 | |
41 | 344 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:55.62 | |
42 | 156 | Christensen Liva Friche | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 14 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 18:05 |