Startliste for Efterårsstævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
359 |
2 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
259 |
3 |
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
0952BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
296 |
4 |
Isabella Kongstad |
2006 |
0628AZ |
SK-SYD |
|
25m |
|
262 |
5 |
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
0954BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
307 |
6 |
Seline Nielsen |
2007 |
0756AY |
SK-SYD |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
0 |
Alicia Dupont Larssen |
2010 |
1058AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
180 |
1 |
Nicoline Boesgaard |
2009 |
0992AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:07.84 |
306 |
2 |
Olivia Køltoft |
2009 |
0914BC |
SK-SYD |
|
25m |
1:06.85 |
383 |
3 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
1:04.19 |
357 |
4 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.38 |
355 |
5 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:03.36 |
190 |
6 |
Rosa Nørgaard |
2010 |
1048AA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:06.31 |
148 |
7 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:07.27 |
312 |
8 |
Victoria Andersen |
2009 |
0922BC |
SK-SYD |
|
25m |
|
258 |
9 |
Alma Neesen |
2010 |
1060AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
0 |
Louisa Kjerulf |
2009 |
0916AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
59.55 |
261 |
1 |
Maja F. E. Kamper |
2008 |
0872AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
58.58 |
393 |
2 |
Lamia Taslicukur |
2008 |
0842AK |
VEST |
|
25m |
57.71 |
158 |
3 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
25m |
56.82 |
215 |
4 |
Thea Fritz Larsen |
2009 |
0928AB |
AIF |
|
25m |
56.64 |
32 |
5 |
Agnes Pries Hansen |
2010 |
1084AC |
NAKSKOV |
|
25m |
56.77 |
149 |
6 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
57.36 |
358 |
7 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
57.84 |
219 |
8 |
Jensine Højmark Skaaning |
2008 |
0844AO |
AIF |
|
25m |
58.64 |
142 |
9 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
1016AB |
GSK |
|
25m |
59.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
0 |
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
0878AN |
KØGE |
|
25m |
55.36 |
153 |
1 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
52.89 |
143 |
2 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
1006AB |
GSK |
|
25m |
52.58 |
395 |
3 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
50.98 |
351 |
4 |
Sally Emilie Bill |
2007 |
0722AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
49.06 |
106 |
5 |
Iben Karlsmark |
2007 |
0716AJ |
HERLEV |
|
25m |
49.51 |
54 |
6 |
Amalie Haack |
2007 |
0762AT |
KØGE |
|
25m |
52.32 |
388 |
7 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
52.88 |
62 |
8 |
Alberte Kobyluch Høst |
2009 |
0968AD |
KØGE |
|
25m |
54.83 |
260 |
9 |
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
0884AL |
VATCPH-STT |
|
25m |
56.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
53 |
0 |
Anna Høyer |
2007 |
0708AI |
KØGE |
|
25m |
48.27 |
232 |
1 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
48.19 |
247 |
2 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
47.05 |
14 |
3 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
SOLRØD |
|
25m |
46.47 |
79 |
4 |
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
0686AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
45.47 |
214 |
5 |
Helena Fritz Larsen |
2007 |
0792AO |
AIF |
|
25m |
46.00 |
24 |
6 |
Signe Hofmann Petersen |
2006 |
0612AU |
NAKSKOV |
|
25m |
46.62 |
96 |
7 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
47.35 |
397 |
8 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
48.26 |
227 |
9 |
Hannah Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
48.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
0 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
44.88 |
248 |
1 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
VATCPH-STT |
|
50m |
44.34 |
15 |
2 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
43.14 |
49 |
3 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
25m |
42.79 |
308 |
4 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
42.06 |
37 |
5 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
25m |
42.51 |
325 |
6 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
50m |
42.83 |
27 |
7 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
25m |
44.18 |
234 |
8 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
44.62 |
343 |
9 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
45.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
179 |
0 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
41.80 |
292 |
1 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
50m |
40.81 |
192 |
2 |
Astrid Nørgaard |
2007 |
0784AA |
FR.VÆRK |
|
50m |
40.57 |
210 |
3 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
40.50 |
287 |
4 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VATCPH-STT |
|
50m |
40.29 |
19 |
5 |
Daniella Anderson |
2006 |
0608AR |
SOLRØD |
|
25m |
40.34 |
278 |
6 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
40.54 |
323 |
7 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
40.59 |
226 |
8 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.18 |
301 |
9 |
Josephine N. Østergaard |
2005 |
0576AU |
SK-SYD |
|
25m |
41.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
0 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
39.48 |
88 |
1 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
38.65 |
207 |
2 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
50m |
37.96 |
379 |
3 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
50m |
37.12 |
193 |
4 |
Ida-Marie Nørgaard |
2005 |
0596AG |
FR.VÆRK |
|
25m |
35.29 |
101 |
5 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.22 |
35 |
6 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
50m |
37.83 |
102 |
7 |
Ida Oest |
2003 |
0386AS |
HERLEV |
|
50m |
38.15 |
277 |
8 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
38.95 |
176 |
9 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
39.90 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
245 |
0 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
39.40 |
95 |
1 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
38.55 |
173 |
2 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
37.95 |
8 |
3 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
36.93 |
332 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
32.84 |
326 |
5 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
50m |
36.11 |
118 |
6 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
37.62 |
138 |
7 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
38.09 |
12 |
8 |
Jaqueline Haack |
2006 |
0672AN |
SOLRØD |
|
25m |
38.68 |
282 |
9 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
39.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
0 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
50m |
39.03 |
169 |
1 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
50m |
38.19 |
137 |
2 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
37.91 |
85 |
3 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
36.29 |
276 |
4 |
Schastine Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
32.38 |
222 |
5 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
35.81 |
17 |
6 |
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
0678AP |
SOLRØD |
|
25m |
37.61 |
171 |
7 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
50m |
38.01 |
166 |
8 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
50m |
38.67 |
67 |
9 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
0462AG |
KØGE |
|
25m |
39.63 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
15 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
17:55 |
|