Program för SUM-SIM Region 2019, Skåne norra
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 16:00
# | Gren | Sponsor | Startlista | Heatlista |
---|---|---|---|---|
15 | 200m medley flickor 15-16 | DiTEC | Startlista | Heatlista |
16 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 | Max Matthiessen | Startlista | Heatlista |
17 | 100m frisim flickor 13 o y | PM Sweden - Fitline | Startlista | Heatlista |
0 | 200m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
18 | 100m ryggsim pojkar 13 o y | Engelholms Glass | Startlista | Heatlista |
19 | 1500m frisim flickor 15-16 | Ängelholms Kommun | Startlista | Heatlista |
0 | 100m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
20 | 200m frisim pojkar 15-16 | IC Control Media & Sport | Startlista | Heatlista |
21 | 400m medley flickor 14 | Lindab AB | Startlista | Heatlista |
0 | 1500m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
22 | 400m medley pojkar 14 | TIMECENTER | Startlista | Heatlista |
23 | 100m fjärilsim flickor 13 o y | Ängelholmshem | Startlista | Heatlista |
0 | 400m medley flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 400m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
24 | 100m bröstsim pojkar 13 o y | Däckperfekt AB | Startlista | Heatlista |
25 | 200m bröstsim flickor 15-16 | Human Support Care - Lejongårdar | Startlista | Heatlista |
26 | 100m ryggsim pojkar 15-16 | Jaked/da italia | Startlista | Heatlista |
0 | 100m fjärilsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
27 | 4x100m frisim flickor 14 o y | PM Sweden - Fitline | Startlista | Heatlista |
28 | 4x100m medley pojkar 14 o y | Max Matthiessen | Startlista | Heatlista |
0 | 100m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 14 o y prisutdelning |