Startliste for UGP och Smé-Simmet 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 18
|
Tävling |
UGP2 och Smé-Simmet |
|
Utskriftsdatum |
21 mars 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
07:30 |
|
|
Arrangör |
Tunafors SK |
|
|
|
|
Gren 18, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Elias Haglund |
1996 |
AJ9596 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
92 |
3 |
Daniel Svensson |
1996 |
AQ2196 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
327 |
4 |
Adam Ackerstierna |
1995 |
AH4995 |
SK ENA |
|
25m |
|
164 |
5 |
Johan Edebrink |
1996 |
AL6996 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Viktor Andersson |
1996 |
AF5596 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
4:19.77 |
232 |
2 |
William Brand-Larsson |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:55.37 |
59 |
3 |
Jesper Eklund |
1998 |
AJ0198 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:36.18 |
115 |
4 |
Gustav Ejdersund |
1998 |
AD8598 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:49.09 |
231 |
5 |
Sebastian Brand-Larsson |
1998 |
AN1198 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:01.00 |
10 |
6 |
Jimmy Andersson |
1994 |
AZ6594 |
DEJE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Vilmos Szabó |
1998 |
AF4998 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:31.25 |
191 |
2 |
Boris Wu |
1997 |
AC3797 |
UPSALA S |
|
50m |
3:28.62 |
24 |
3 |
Adam Larsson |
1996 |
AR1196 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:24.37 |
112 |
4 |
Emil Björk |
1996 |
AR1596 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:26.84 |
294 |
5 |
Oscar Norberg |
1996 |
AW8196 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:30.00 |
300 |
6 |
Alexander Röbech |
1996 |
AP0996 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:34.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Julian Placek |
1995 |
AW3995 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:20.07 |
301 |
2 |
Christoffer Röbech |
1994 |
AT0394 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:02.28 |
193 |
3 |
Johan Henriksson |
1992 |
AA0392 |
UPSALA S |
|
25m |
3:00.29 |
290 |
4 |
Martin Lundberg |
1995 |
AI2795 |
TUNAFORS |
|
25m |
3:01.44 |
113 |
5 |
Fredrik Byström |
1996 |
AO5596 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:16.13 |
130 |
6 |
Lukas Steiner |
1998 |
AG8998 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:21.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Födelseår |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Jacob Schönning |
1995 |
AM7595 |
UPSALA S |
|
25m |
2:59.20 |
117 |
2 |
August Eriksson |
1995 |
AF7795 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:49.67 |
284 |
3 |
Niclas Just |
1994 |
AV4594 |
TUNAFORS |
|
25m |
2:36.99 |
221 |
4 |
Jeremi Grosz |
1995 |
AH5595 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:46.07 |
241 |
5 |
Daniel Truong |
1995 |
AV2595 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:56.05 |
31 |
6 |
Björn Andersson |
1996 |
AM9996 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:00.28 |
Skapad av WinGrodan 1.17.15 |
Utskriftsdatum |
21 mars 2010 |
Licensierad till: Eskilstuna Simsällskap |
Utskriftstid |
07:30 |
|