Program för Tureberg Knatte Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m frisim fl A, B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
|
Elsa Ekenbäck |
Danderyds Simförening |
2006 |
BO4406 |
25m |
1:06.17 |
|
|
|
|
|
2 |
184 |
|
Hanna Gong |
Täby Sim |
2007 |
AN2807 |
25m |
1:07.09 |
|
|
|
|
|
3 |
105 |
|
Ebbalisa Lidgren |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AH9405 |
25m |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Rebecka Barkvall |
Danderyds Simförening |
2007 |
AK8807 |
25m |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Filippa Bonorden |
Danderyds Simförening |
2005 |
AH5805 |
25m |
1:09.29 |
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Ebba Rosander |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH9605 |
25m |
1:09.36 |
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Ebba Näsvall |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AW7406 |
25m |
1:10.24 |
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Elise Karlsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BA4607 |
25m |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
192 |
|
Olivia Allert |
Täby Sim |
2007 |
AZ3407 |
25m |
1:11.39 |
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
11 |
190 |
|
Nicole Dvali |
Täby Sim |
2007 |
AY4207 |
25m |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
12 |
185 |
|
Stina Pedersen |
Täby Sim |
2007 |
AN5807 |
25m |
1:13.52 |
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Beatrice Hlawatsch |
Täby Sim |
2007 |
AN1807 |
25m |
1:13.58 |
|
|
|
|
|
14 |
63 |
|
Anna Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AD9807 |
50m |
1:13.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
213 |
|
Ida Osund-Ireland |
Täby Sim |
2007 |
BH0607 |
50m |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
108 |
|
Julia Liu |
Turebergs Simklubb |
2004 |
BG6204 |
25m |
1:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
112 |
|
Julia Marklund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AO4206 |
25m |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
11 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
1:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
16 |
|
Hanna Wickström |
Danderyds Simförening |
2007 |
BC0407 |
25m |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
129 |
|
Isa Andersson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BD9606 |
25m |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
70 |
|
Olivia Bäck |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AP7207 |
25m |
1:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
106 |
|
Maria Krejci |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AC6606 |
25m |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
23 |
307 |
|
Tilda Flodin |
Väsby Simsällskap |
2007 |
BB9207 |
25m |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
24 |
285 |
|
Josefine Hafstad |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AD3807 |
50m |
1:19.87 |
|
|
|
|
|
25 |
126 |
|
Fernanda Vasquez |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AO5807 |
25m |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
26 |
212 |
|
Bea Hellborg |
Täby Sim |
2006 |
BQ5806 |
25m |
1:20.95 |
|
|
|
|
|
27 |
109 |
|
Lilian Holfve |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AC3207 |
25m |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
28 |
284 |
|
Fanny Karls |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AD1407 |
25m |
1:22.97 |
|
|
|
|
|
29 |
114 |
|
Ida Söderlund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AQ2406 |
25m |
1:23.23 |
|
|
|
|
|
30 |
289 |
|
Mila Ekfeldt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BC2406 |
25m |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
31 |
80 |
|
Ellen Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BI3407 |
25m |
1:24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200 |
|
Molly Ju |
Täby Sim |
2007 |
BB1807 |
25m |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
33 |
287 |
|
Emma Van De Beek |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AV0206 |
25m |
1:25.19 |
|
|
|
|
|
34 |
195 |
|
Matilda Elofsson |
Täby Sim |
2007 |
AZ4407 |
25m |
1:26.38 |
|
|
|
|
|
35 |
122 |
|
Klara Broms |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BC8206 |
25m |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
36 |
359 |
|
Stella Forsell |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
BF7207 |
25m |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
37 |
293 |
|
Ängla Edin |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BE2606 |
25m |
1:28.46 |
|
|
|
|
|
38 |
193 |
|
Astrid Enbom |
Täby Sim |
2006 |
BL4806 |
25m |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
39 |
299 |
|
Kristina Eriksson |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BF9606 |
25m |
1:28.66 |
|
|
|
|
|
40 |
132 |
|
Tina Najafzadeh |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BI3406 |
25m |
1:28.70 |
|
|
|
|
|
41 |
135 |
|
Matilda Solén |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AX9807 |
25m |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
42 |
116 |
|
Ella Omazic |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG2407 |
25m |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
43 |
125 |
|
Alicia Roman |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BC9206 |
25m |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
44 |
198 |
|
Tyra Törnqvist |
Täby Sim |
2006 |
BM5606 |
25m |
1:32.93 |
|
|
|
|
|
45 |
265 |
|
Tuva Enqvist |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AL3407 |
25m |
1:34.12 |
|
|
|
|
|
46 |
298 |
|
Junie Jansson Östlund |
Väsby Simsällskap |
2006 |
BF9806 |
25m |
1:35.39 |
|
|
|
|
|
47 |
115 |
|
Isabell Andersson |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG3407 |
25m |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
48 |
123 |
|
Joanna Terander |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AO9607 |
25m |
1:36.34 |
|
|
|
|
|
49 |
134 |
|
Amanda Solén |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AX8807 |
25m |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
50 |
294 |
|
Sarah Föreland |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AR3807 |
25m |
1:40.71 |
|
|
|
|
|
51 |
292 |
|
Emma iannello |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AR6807 |
25m |
1:43.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:23:42 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|