Ohjelma Sigma Allerød Open 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 2:12.60 | |
2 | 106 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:19.24 | |
3 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 2:21.46 | |
4 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:31.32 | |
5 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:31.52 | |
6 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:31.64 | |
7 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:33.11 | |
8 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:33.75 | |
9 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 2:39.09 | |
10 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:41.75 | |
11 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 2:44.45 | |
12 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 2:46.42 | |
13 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 2:47.86 | |
14 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:48.48 | |
15 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 2:48.50 | |
16 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 2:50.94 | |
17 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 2:51.89 | |
18 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 2:53.01 | |
19 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:56.02 | |
20 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 2:57.35 | |
21 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:57.44 | |
22 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 2:58.38 | |
23 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 2:58.75 | |
24 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 3:07.06 | |
25 | 83 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:10.41 | |
26 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:11.33 | |
27 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:13.58 | |
28 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 3:15.03 | |
29 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 3:16.06 | |
30 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 3:17.07 | |
31 | 132 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 3:22.48 | |
32 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 3:23.71 | |
33 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 3:23.84 | |
34 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 3:24.04 | |
35 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 3:24.69 | |
36 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 3:24.70 | |
37 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 3:32.04 | |
38 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 3:38.56 | |
39 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 3:38.64 | |
40 | 48 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 3:45.21 | |
41 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:46.16 | |
42 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 3:46.91 | |
43 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 3:53.80 | |
44 | 43 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
45 | 47 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | ||
46 | 49 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | ||
47 | 131 | Kamstrup Victoria A.H. | 2008 | HØRSHOLM | 0834AT | 25 m | ||
48 | 134 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | ||
49 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |