Program för Neptuniaden 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
Neptuniaden |
|
Utskriftsdatum |
22 maj 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:24 |
|
|
Arrangör |
SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 maj 2010 |
|
|
|
|
Gren 38, 100m Frisim Po D |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
0 |
Antonio Novevski |
1997 |
AP7197 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:25.39 |
509 |
1 |
Timo Oosterveld |
1998 |
AC5398 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
1:20.32 |
271 |
2 |
Kevin Chong |
1998 |
AE9798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:17.28 |
563 |
3 |
Dennis Wilkman |
1998 |
AE6198 |
POLISEN |
|
25m |
1:14.52 |
611 |
4 |
Vincent Kiippa |
1997 |
AT8997 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.02 |
58 |
5 |
Patricio Gabriel |
1998 |
AL6998 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.26 |
275 |
6 |
Alexej Filinau |
1998 |
AL3998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:16.83 |
530 |
7 |
Alexander Gabri |
1997 |
AU5197 |
POLISEN |
|
25m |
1:19.59 |
568 |
8 |
Nicklas Eriksson |
1998 |
AL2398 |
POLISEN |
|
25m |
1:21.78 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
549 |
0 |
Christian Norberg |
1998 |
AD6398 |
POLISEN |
|
25m |
1:13.25 |
562 |
1 |
Killian Walsh |
1998 |
AG4198 |
POLISEN |
|
25m |
1:10.59 |
557 |
2 |
Elias Sjöblom |
1997 |
AC4997 |
POLISEN |
|
25m |
1:09.94 |
571 |
3 |
Santeri Horst |
1997 |
97A285 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.38 |
255 |
4 |
Albin Thelin |
1997 |
AK6997 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:09.21 |
662 |
5 |
Samuel Törnqvist |
1997 |
AI6197 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:09.32 |
570 |
6 |
Sandor Barany |
1997 |
97A597 |
ÅSK |
|
25m |
1:09.40 |
316 |
7 |
Simon Olivecrona |
1997 |
AE8597 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:10.22 |
100 |
8 |
Filip Weidlitz |
1997 |
AP4397 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.86 |
569 |
9 |
Nebay Araya |
1997 |
AS9597 |
POLISEN |
|
25m |
1:13.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
603 |
0 |
Andre Filipsson |
1999 |
AA9799 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.10 |
599 |
1 |
Axel Bååthe |
1997 |
|
SKURU IK |
|
25m |
1:07.91 |
231 |
2 |
Stefan Kureljusic |
1997 |
AI9197 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:06.87 |
577 |
3 |
Valtteri Niemi |
1997 |
97A172 |
ÅSK |
|
25m |
1:05.40 |
414 |
4 |
David Wimmerstedt |
1997 |
AI6997 |
UPSALA S |
|
25m |
1:02.28 |
431 |
5 |
Gustav Frödeberg |
1997 |
AA5197 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:03.57 |
402 |
6 |
Sean Johansson |
1997 |
AO1197 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.72 |
268 |
7 |
Niklas Blom |
1997 |
AP6197 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:07.27 |
233 |
8 |
Alexander Lind |
1997 |
AI0397 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.66 |
520 |
9 |
Martin Blomquist |
1997 |
AS0797 |
POLISEN |
|
25m |
1:09.14 |
Skapad av WinGrodan 1.18.04 |
Utskriftsdatum |
22 maj 2010 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
15:24 |
|