Startliste for Holdstævne Årgang (Vest)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Fredericia |
|
Udskriftstidspunkt |
08:02 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og DeltaSwim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Vejledende starttid 10:00 |
Heat 1 (4) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Penelope Kamp Teglgård |
2006 |
0654AU |
HORSENS |
|
25m |
|
184 |
2 |
Trine Pors Rasmussen |
2007 |
0704AQ |
HORSENS |
|
25m |
42.33 |
43 |
3 |
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
ESBJERG |
|
25m |
39.37 |
96 |
4 |
Agnes Kaae Lunde |
2007 |
0708AT |
AGF |
|
25m |
41.48 |
92 |
5 |
Josephine O. S. Nielsen |
2006 |
0692AV |
AGF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Sofie Barack Søe |
2008 |
0836AE |
ESBJERG |
|
25m |
37.73 |
60 |
2 |
Lærke Ør Knudsen |
2006 |
0684AV |
DELTA |
|
25m |
36.25 |
91 |
3 |
Frida Dalsgaard Hansen |
2006 |
0666AV |
AGF |
|
25m |
35.75 |
59 |
4 |
Clara Bendtsen |
2008 |
0876AL |
DELTA |
|
25m |
35.76 |
12 |
5 |
Signe Magelund Møller |
2006 |
0618AS |
KOLDING |
|
25m |
37.07 |
142 |
6 |
Alista Maslobojeva |
2007 |
0712AS |
VEJLE |
|
25m |
37.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Luanna Russo |
2006 |
0604AM |
AALBORG |
|
25m |
33.86 |
186 |
2 |
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
|
ESBJERG |
|
25m |
33.23 |
182 |
3 |
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
0754AV |
HORSENS |
|
25m |
31.90 |
145 |
4 |
Frida Høj Foldager |
2006 |
0618AH |
VEJLE |
|
25m |
32.83 |
6 |
5 |
Emilia Spangsberg |
2007 |
0778AK |
KOLDING |
|
25m |
33.47 |
158 |
6 |
Dagmar Stahl |
2007 |
0738AK |
H2Odense |
|
25m |
34.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Johanne Schleimann |
2007 |
0766AP |
AGF |
|
25m |
30.79 |
187 |
2 |
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
|
VEJLE |
|
25m |
30.31 |
164 |
3 |
Naja Færgemann |
2006 |
0602AI |
H2Odense |
|
25m |
28.73 |
114 |
4 |
Kristiane Frøslev |
2007 |
0784AI |
AALBORG |
|
25m |
28.82 |
104 |
5 |
Emilie Pedersen |
2007 |
0778AF |
AALBORG |
|
25m |
30.32 |
22 |
6 |
Cecilie Baltzer Pedersen |
2006 |
0662AR |
ESBJERG |
|
25m |
31.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
Licens til DeltaSwim |
Udskriftstidspunkt |
08:02 |
|