Program för Öviksracet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Paradiset |
Arrangör: |
Örnsköldsviks Allmänna Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Rörteamet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
50 |
|
Iyas Kalash |
Umeå Simsällskap |
2004 |
AO4304 |
25m |
32.71 |
EFT |
|
2 |
112 |
|
Erik Fahlander |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2003 |
AU8103 |
50m |
34.61 |
|
|
|
|
|
3 |
107 |
|
Ståle Danemyr |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2002 |
AO0302 |
25m |
38.24 |
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Tom Flodman |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2004 |
AY1104 |
25m |
38.54 |
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Edvin Lideskog |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2005 |
AB0705 |
50m |
40.34 |
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Axel Fällman |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2005 |
AC7305 |
25m |
41.93 |
|
|
|
|
|
7 |
153 |
|
Erik Palm |
Höga Kustens Simsällskap |
2005 |
AW2105 |
25m |
43.13 |
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Jason Alter |
Kramfors-Alliansen |
2005 |
AY1705 |
25m |
44.30 |
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Samuel Henze |
Umeå Simsällskap |
2008 |
AA6508 |
25m |
45.42 |
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Elias Gardfors |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2005 |
AO2305 |
25m |
48.57 |
|
|
|
|
|
11 |
142 |
|
Sebastian Sundkvist |
Höga Kustens Simsällskap |
2005 |
AH6705 |
25m |
52.08 |
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Daniel Söderlind |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
1976 |
AB6976 |
25m |
52.72 |
|
|
|
|
|
13 |
114 |
|
Felix De Santana |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2005 |
AL8705 |
50m |
54.54 |
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Abdullah Abdelwahid |
Kramfors-Alliansen |
2005 |
AY9705 |
50m |
58.93 |
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Albin Domeij |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2009 |
AB1909 |
25m |
1:00.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Lukas Jakobsson |
Björna Idrottsförening |
2006 |
AX2506 |
25m |
1:01.32 |
|
|
|
|
|
17 |
149 |
|
Hugo Franzén |
Höga Kustens Simsällskap |
2008 |
AG3108 |
50m |
1:06.49 |
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Noa Adolfsson |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
2008 |
AJ1508 |
25m |
1:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
105 |
|
Mustafa Al-Faiyel |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
131 |
|
Alvar Svärdby |
Höga Kustens Simsällskap |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Jonah Norberg |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
137 |
|
Aleksander Dragovic |
Höga Kustens Simsällskap |
2007 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
106 |
|
Mustafa Aureibi |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
18 |
|
Joel Bodin |
Kramfors-Alliansen |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:01:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
|
|
|