Startliste for Mauno ÅSK Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Kilpailujakso
# | Løb | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaauinti Masters Naiset Final | Hirvensalon Golf | Deltagerliste | Startliste |
2 | 50m Vapaauinti Masters Miehet Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Deltagerliste | Startliste |
3 | 50m Vapaauinti Erityisryhmät Naiset Final | Huoltoliike Tuominen Oy | Deltagerliste | Startliste |
4 | 50m Vapaauinti Erityisryhmät Miehet Final | Turun Tietopalvelu | Deltagerliste | Startliste |
5 | 100m Sekauinti Naiset, T-12 Final | Mauno Catering | Deltagerliste | Startliste |
6 | 100m Sekauinti Miehet, P-13 Final | Ortomat Herpola | Deltagerliste | Startliste |
7 | 50m Rintauinti Naiset, T-10 Final | Aquanetti | Deltagerliste | Startliste |
8 | 50m Rintauinti Miehet, P-11 Final | Citywork | Deltagerliste | Startliste |
9 | 100m Perhosuinti Naiset, T-12 Final | Turun Satama Oy | Deltagerliste | Startliste |
10 | 100m Perhosuinti Miehet, P-13 Final | Gant Pro Fashion Oy | Deltagerliste | Startliste |
11 | 50m Selkäuinti Naiset, T-10 Final | Mauno Catering | Deltagerliste | Startliste |
12 | 50m Selkäuinti Miehet, P-11 Final | OJ Steel | Deltagerliste | Startliste |
13 | 50m Rintauinti Erityisryhmät Naiset Final | Crawford AssaAbloy Oy | Deltagerliste | Startliste |
14 | 50m Rintauinti Erityisryhmät Miehet Final | Turun Vapaavarasto Oy | Deltagerliste | Startliste |
15 | 100m Vapaauinti Naiset, T-12 Final | Schenker Oy | Deltagerliste | Startliste |
16 | 100m Vapaauinti Miehet, P13 Final | CafeRavintola Masku | Deltagerliste | Startliste |
17 | 50m Perhosuinti Naiset, T-10 Final | Boomerang Pro Fashion Oy | Deltagerliste | Startliste |
18 | 50m Perhosuinti Miehet, P-11 Final | Gant Pro Fashion Oy | Deltagerliste | Startliste |
19 | 100m Rintauinti Naiset, T12 Final | Mauno Catering | Deltagerliste | Startliste |
20 | 100m Rintauinti Miehet, P-13 Final | Muovitech Finland Oy | Deltagerliste | Startliste |
21 | 50m Vapaauinti Naiset, T-10 Final | CafeRavintola Masku | Deltagerliste | Startliste |
22 | 50m Vapaauinti Miehet, P-11 Final | Ortomat Herpola | Deltagerliste | Startliste |
23 | 100m Selkäuinti Naiset, T-12 Final | Turun Satama Oy | Deltagerliste | Startliste |
24 | 100m Selkäuinti Miehet, P-13 Final | Boomerang Pro Fashion Oy | Deltagerliste | Startliste |
25 | 100m Sekauinti Masters Naiset Final | Muovitech Finland Oy | Deltagerliste | Startliste |
26 | 100m Sekauinti Masters Miehet Final | X-Copy | Deltagerliste | Startliste |
27 | 4x50m Sekauintiviesti Naiset, T-15 Final | Turun Vapaavarasto Oy | Deltagerliste | Startliste |
28 | 4x50m Sekauintiviesti Miehet, P-16 Final | Turun Tietopalvelu | Deltagerliste | Startliste |