2021-03-05   23:35:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Söndagen den 22 september 10:00 (Insim 09:00)

Document
Startlista
Picasso Cup
Arrangör:
Plats: Sannabadet Kristinehamns Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2019 till den 22 sep 2019
2 50m Frisim Herrar
9 och yngre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 90 Olof Lindberg Karlstads Simsällskap 2011 AB2511 25m 52.27
2 28 Joel Bohlemark Filipstads Simklubb 2010 AC8310 25m 59.09
3 92 Viktor Glawing Kristinehamns Simsällskap 2011 AA9711 25m 1:11.35
4 93 Albin Glawing Kristinehamns Simsällskap 2013 AA2313 25m 1:27.93
10-11 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 101 Vile Ericsson Åmåls Simsällskap 2009 AB8309 25m 35.52
2 70 Karl Winge Karlskoga Simförening 2008 AN6308 25m 36.98
3 104 Milo Thunberg Karlskoga Simförening 2008 AA3508 25m 37.50
4 35 Liam Gustafsson Grums Simsällskap 2009 AE1909 25m 37.55
5 19 Arvid Dahlstedt Deje Simsällskap 2008 AH2708 25m 40.77
6 87 Hugo Stenmark Karlstads Simsällskap 2009 AB8709 25m 47.90
7 73 Lucas Eriksson Karlskoga Simförening 2008 AQ6308 25m 54.16
8 68 Milton Karlsson Linander Karlskoga Simförening 2008 AM6708 25m 57.48
9 18 Jonathan Stenbäck Deje Simsällskap 2009 25m
10 106 Alfred Källstrand Kristinehamns Simsällskap 2008 25m
12-14 år
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 51 Lukas Franz Karlskoga Simförening 2005 AJ5905 50m 28.71
2 49 Elias  Jansson Karlskoga Simförening 2006 AC3706 25m 29.03
3 52 Linus Åkesson Karlskoga Simförening 2005 AK1105 50m 31.35
4 102 Hayk Hakobyan Åmåls Simsällskap 2006 AT5306 50m 31.48
5 50 Viktor  Hellberg Karlskoga Simförening 2006 AC0706 25m 31.88
6 80 Erik Bjurenhed Karlstads Simsällskap 2006 AI2506 50m 32.35
7 64 Melker Karlsson Karlskoga Simförening 2006 AT5506 50m 33.10
8 30 Casper Larsson Grums Simsällskap 2006 AG7906 25m 35.10
9 63 Mio Gullbrand Karlskoga Simförening 2006 AT4506 50m 35.81
10 58 Samuel Basson Karlskoga Simförening 2006 AI5906 25m 36.70
11 7 Oliwer Lindblom Arvika Simsällskap 2007 AF7107 25m 36.76
12 88 Aron Widström Karlstads Simsällskap 2007 AK9907 25m 37.10
13 10 Melwin Pihlgren Arvika Simsällskap 2006 AV2106 25m 37.56
14 85 Alfred Selrot Karlstads Simsällskap 2007 AE7108 25m 39.87
15 13 Oscar Fors Arvika Simsällskap 2007 AS3707 25m 40.30
16 82 Zander Holmgren Karlstads Simsällskap 2007 AF5907 25m 40.77
17 79 Johan Pellfolk Karlstads Simsällskap 2007 AC3507 25m 41.77
18 16 Vincent Knasiak Arvika Simsällskap 2007 AU1307 25m 46.05
19 84 Anton Lundman Karlstads Simsällskap 2006 AI6507 25m 46.66
20 17 Albin Stodne Deje Simsällskap 2006 25m
21 41 Lukas Stein Karlskoga Simförening 2005 25m
15 och äldre
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 48 Gabriel Hökemyr Karlskoga Simförening 2002 AV0502 25m 27.95
2 45 Oskar Högqvist Karlskoga Simförening 2003 AN1703 25m 28.09
3 98 Albin Svensson Åmåls Simsällskap 2004 AW5504 50m 28.99
4 2 Emil Kristiansson Arvika Simsällskap 2003 AA9703 25m 30.01
5 53 Gabriel Raicu Karlskoga Simförening 2003 AW8103 25m 30.16
6 113 Jacob Roslund Kristinehamns Simsällskap 2003 AZ4503 25m 30.98
7 100 Robin Lundahl Åmåls Simsällskap 2004 AW3904 25m 32.81
2019-09-20 17:02:58 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner