2021-01-17   10:55:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Söndagen den 22 september 10:00 (Insim 09:00)

Document
Heatlista
Picasso Cup
Plats: Sannabadet Arrangör: Kristinehamns Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2019 till den 22 sep 2019
Gren 5, 50m Ryggsim Damer
Final 1 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:46
Anm tid
Start ca:
14 1 Noa van Balen 2008 ARVIKA SS 25m
8 2 Julia  Ljunggren 2007 ARVIKA SS 25m
1 3 Joline Gustafsson 2007 ARVIKA SS 25m
110 4 Hanna Wahlgren 2009 KRISTINEHA 25m
76 5 Patricia Andersson Johansson 2009 KARLSTAD 25m
6 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:48
15 1 Elisabeth Öhlin 2008 ARVIKA SS 25m
94 2 Lillian Honoré 2010 ÅMÅLS SS 25m
37 3 Ellen Nordquist 2009 GRUMS SS 59.82 25m
22 4 Linnea Heggen 2010 DEJE SS 1:04.69 25m
38 5 Nelly Björlin 2007 GRUMS SS 25m
39 6 Isabelle Karlsson 2008 KARLSKO SF 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:50
25 1 Alicia Bohlemark 2007 FILIPSTAD 53.18 25m
103 2 Mathilda Sörqvist 2010 ÅMÅLS SS 52.12 25m
31 3 Maja Englund 2010 GRUMS SS 49.98 25m
72 4 Tracey Söderberg-Gomes 2007 KARLSKO SF 51.50 25m
71 5 Sally Löthgren 2008 KARLSKO SF 52.84 25m
20 6 Aurora Tabara 2004 DEJE SS 56.95 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:51
69 1 Dina Muminovic 2010 KARLSKO SF 48.64 25m
65 2 Mari Sletvold-Walby 2005 KARLSKO SF 48.13 50m
99 3 Hilda Karlsson 2007 ÅMÅLS SS 48.06 25m
27 4 Hilda Carlstedt 2008 FILIPSTAD 48.12 25m
74 5 Ewelina Lantz 2008 KARLSKO SF 48.56 25m
9 6 Felicia Spjut 2006 ARVIKA SS 49.80 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:53
89 1 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 KARLSTAD 47.33 25m
61 2 Alva Krona 2006 KARLSKO SF 46.69 50m
62 3 Lova Jansson 2008 KARLSKO SF 45.20 25m
32 4 Wilma Jonsson 2007 GRUMS SS 45.86 25m
56 5 Alva Avander 2007 KARLSKO SF 46.86 25m
34 6 Ebbastina Gunnberg 2008 GRUMS SS 47.86 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:54
78 1 Hanna Dautbegovic 2005 KARLSTAD 44.49 25m
33 2 Ellen Aronsson 2007 GRUMS SS 42.71 25m
96 3 Vilma Thorpman 2006 ÅMÅLS SS 42.47 25m
81 4 Ellen Lindner 2005 KARLSTAD 42.57 25m
6 5 ELLEN Lundgren 2007 ARVIKA SS 43.99 25m
26 6 Isabelle Bohlemark 2008 FILIPSTAD 44.89 50m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:56
Anm tid
Start ca:
97 1 Thea Eriksson 2006 ÅMÅLS SS 40.93 25m
95 2 Cornelia Sörqvist 2007 ÅMÅLS SS 40.44 25m
60 3 Rania Rashiid 2006 KARLSKO SF 39.42 50m
46 4 Alice Bergström 2004 KARLSKO SF 39.95 25m
29 5 Moa Englund 2008 GRUMS SS 40.56 50m
86 6 Signe Lindberg 2008 KARLSTAD 41.43 25m
Gren 5, 50m Ryggsim Damer Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:57
57 1 Linneá Therus 2005 KARLSKO SF 38.29 50m
47 2 Isabelle Johansson 2005 KARLSKO SF 37.54 25m
23 3 Amanda Persson 1996 FILIPSTAD 30.95 25m
59 4 Mia Larsson 2006 KARLSKO SF 36.67 25m
43 5 Sanna Lekberg 2001 KARLSKO SF 38.20 25m
54 6 Ida Pettersson 2006 KARLSKO SF 38.79 50m
2019-09-22 09:02:42 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner