2021-01-17   11:13:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Picasso Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Söndagen den 22 september 10:00 (Insim 09:00)

Document
Heatlista
Picasso Cup
Plats: Sannabadet Arrangör: Kristinehamns Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2019 till den 22 sep 2019
Gren 1, 50m Frisim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
105 1 Hilda Malm 2011 KRISTINEHA 25m
76 2 Patricia Andersson Johansson 2009 KARLSTAD 25m
111 3 Edith Hasselroth 2008 KRISTINEHA 25m
42 4 Olivia Lundberg 2008 KARLSKO SF 25m
39 5 Isabelle Karlsson 2008 KARLSKO SF 25m
109 6 Moa Jonsson 2009 KRISTINEHA 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:01
108 1 Emma Hansson 2009 KRISTINEHA 25m
38 2 Nelly Björlin 2007 GRUMS SS 25m
94 3 Lillian Honoré 2010 ÅMÅLS SS 25m
107 4 Emily Thompson 2010 KRISTINEHA 25m
1 5 Joline Gustafsson 2007 ARVIKA SS 25m
110 6 Hanna Wahlgren 2009 KRISTINEHA 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
40 1 Tuva Basson 2008 KARLSKO SF 25m
12 2 Josefine Spjut 2009 ARVIKA SS 1:02.80 25m
36 3 Filippa Larsson 2011 GRUMS SS 56.43 25m
22 4 Linnea Heggen 2010 DEJE SS 57.74 25m
67 5 Stella Svanberg 2008 KARLSKO SF 25m
8 6 Julia  Ljunggren 2007 ARVIKA SS 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:03
74 1 Ewelina Lantz 2008 KARLSKO SF 49.02 25m
20 2 Aurora Tabara 2004 DEJE SS 48.11 25m
71 3 Sally Löthgren 2008 KARLSKO SF 45.07 25m
103 4 Mathilda Sörqvist 2010 ÅMÅLS SS 46.01 25m
15 5 Elisabeth Öhlin 2008 ARVIKA SS 48.23 25m
37 6 Ellen Nordquist 2009 GRUMS SS 54.32 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:05
91 1 Elin Malm 2007 KRISTINEHA 44.43 25m
56 2 Alva Avander 2007 KARLSKO SF 42.96 25m
14 3 Noa van Balen 2008 ARVIKA SS 40.43 25m
9 4 Felicia Spjut 2006 ARVIKA SS 41.85 25m
83 5 Elin Wilde 2008 KARLSTAD 43.16 25m
72 6 Tracey Söderberg-Gomes 2007 KARLSKO SF 44.55 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:06
31 1 Maja Englund 2010 GRUMS SS 39.80 25m
89 2 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 KARLSTAD 38.94 25m
99 3 Hilda Karlsson 2007 ÅMÅLS SS 37.77 25m
27 4 Hilda Carlstedt 2008 FILIPSTAD 38.44 25m
65 5 Mari Sletvold-Walby 2005 KARLSKO SF 39.06 50m
69 6 Dina Muminovic 2010 KARLSKO SF 40.01 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:07
Anm tid
Start ca:
62 1 Lova Jansson 2008 KARLSKO SF 37.34 25m
25 2 Alicia Bohlemark 2007 FILIPSTAD 37.14 25m
6 3 ELLEN Lundgren 2007 ARVIKA SS 35.76 25m
34 4 Ebbastina Gunnberg 2008 GRUMS SS 36.84 50m
78 5 Hanna Dautbegovic 2005 KARLSTAD 37.17 25m
61 6 Alva Krona 2006 KARLSKO SF 37.52 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:08
32 1 Wilma Jonsson 2007 GRUMS SS 35.45 25m
77 2 Sofie Engvall 2005 KARLSTAD 35.13 25m
60 3 Rania Rashiid 2006 KARLSKO SF 34.85 50m
95 4 Cornelia Sörqvist 2007 ÅMÅLS SS 34.90 50m
29 5 Moa Englund 2008 GRUMS SS 35.44 50m
86 6 Signe Lindberg 2008 KARLSTAD 35.66 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
81 1 Ellen Lindner 2005 KARLSTAD 34.64 25m
33 2 Ellen Aronsson 2007 GRUMS SS 34.10 25m
46 3 Alice Bergström 2004 KARLSKO SF 32.99 25m
96 4 Vilma Thorpman 2006 ÅMÅLS SS 33.14 25m
57 5 Linneá Therus 2005 KARLSKO SF 34.43 25m
26 6 Isabelle Bohlemark 2008 FILIPSTAD 34.73 25m
Gren 1, 50m Frisim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:10
97 1 Thea Eriksson 2006 ÅMÅLS SS 32.21 25m
59 2 Mia Larsson 2006 KARLSKO SF 29.85 25m
43 3 Sanna Lekberg 2001 KARLSKO SF 29.19 25m
47 4 Isabelle Johansson 2005 KARLSKO SF 29.55 25m
54 5 Ida Pettersson 2006 KARLSKO SF 30.94 50m
112 6 Carolina Zinati 2000 KRISTINEHA 32.53 25m
2019-09-22 09:02:39 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Kristinehamns Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner