Program för Septembersim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 28 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Fl A-C Final
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
4 |
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
SKK |
2:59.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
3:01.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Fl A-C Final |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
1 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
2:56.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:52.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
SKK |
2:45.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
|
Emma Montelius |
2005 |
SS04 |
2:42.80 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Wilma Åhlén |
2005 |
SKURU IK |
2:44.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
6 |
|
Lovisa Ramsten |
2005 |
SK NEPTUN |
2:48.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
7 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
TUREBERG |
2:53.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
8 |
|
Ellinor Eldh |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:56.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Fl A-C Final |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
2:38.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
2:33.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Yasemin Uzum |
2003 |
TUREBERG |
2:27.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
SK NEPTUN |
2:17.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
5 |
|
Olivia Stille |
2000 |
TUREBERG |
2:24.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Elsa Djuphammar |
2003 |
SK NEPTUN |
2:33.61 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Lilly Eriksson |
2004 |
SK NEPTUN |
2:36.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
8 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:42.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:07:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|