2020-09-26   18:58:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

4_S
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  29.95   
292  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  30.46   
Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  32.51   
Kilhof Morten  2000  SOLRØD  0037AJ  25 m  32.79   
85  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  32.86   
171  Melhede Tobias  2006  KVIK  0653AA  25 m  33.18   
Schärer Vincent Borup  2006  SOLRØD  0675AB  25 m  34.01   
332  Kristensen Jonathan  2006  FR.SUND  0693AL  25 m  34.31  EFT 
152  Mikkelsen Gustav Majkjær  2005  KVIK  0577AJ  25 m  34.73   
10  82  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  35.86   
11  117  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  37.40   
12  38  Erichsen Laurits  2007  RØNNE  0717AI  25 m  40.19   
13  144  Sørensen Carl S.  2006  KVIK  0651AF  25 m  41.17   
14  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRØD  0851AH  25 m  41.48   
15  57  Dyhr Peter Emil  2008  GSK  0897AD  25 m  42.93   
16  237  Blaasvær William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  43.54   
17  95  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m  43.72   
18  233  Lourenco Samuel  2007  KVIK  0761AM  25 m  43.90   
19  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  44.25   
20  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  44.27   
21  37  Boss Elias Løkken  2008  RØNNE  0883AE  25 m  44.81   
22  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  45.06   
23  103  Nyland Rasmus  2007  FR.SUND  0789AJ  25 m  45.41   
24  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  45.75   
25  226  Warner Lucas Lund  2008  KVIK  0893AL  25 m  46.06   
26  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  46.45   
27  287  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  47.87   
28  132  Nielsen Filip  2010  AIF  1057AB  25 m  48.93   
29  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  48.95   
30  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  49.21   
31  307  Tordrup Markus  2010  VEST  1057AF  25 m  49.75   
32  229  Hørsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  50.50   
33  258  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  51.32   
34  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  52.50   
35  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  52.52   
36  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  53.12   
37  308  Seneberg Noah  2010  VEST  1059AF  25 m  53.65   
38  63  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  53.68   
39  69  Nygaard Benjamin  2010  GSK  1035AF  25 m  55.99   
40  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  56.10   
41  249  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  57.44   
42  267  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  57.67   
43  114  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  58.59   
44  269  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  59.42   
45  305  Nielsen Jacob Bornhøft  2010  VEST  1055AF  25 m  59.63   
46  231  Brandt Micas Victor Løth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  59.83   
47  65  Bech Alexander  2011  GSK  1135AC  25 m  1:00.78   
48  74  Krogh Oliver  2011  GSK  1133AC  25 m  1:01.33   
49  75  Sørensen Tobias Evald  2011  GSK  1141AC  25 m  1:01.67   
50  260  Diaz-Hirsvang Liam  2009  VEST  0939BC  25 m  1:01.79   
51  312  Nygaard Villum  2011  VEST  1147AC  25 m  1:07.78   
52  73  Kure Nohr  2011  GSK  1137AC  25 m  1:09.61   
53  303  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m  1:14.22   
54  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark