2020-01-25   05:56:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

15_S
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
24  Mathiesen Caroline P.  2001  SOLRØD  0172AG  25 m  2:18.59   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  2:25.34   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:29.51   
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  2:30.05   
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:32.93   
43  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  2:36.27   
16  Andersen Nicole Damhøj  2006  SOLRØD  0674AN  25 m  2:38.21   
313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  2:42.71   
156  Jørgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  2:48.93   
10  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  2:52.61   
11  100  Appel Line  2007  FR.SUND  0778AG  25 m  2:55.51   
12  99  Skov Lilja  2007  FR.SUND  0708AP  25 m  2:56.75   
13  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  2:58.72   
14  316  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  3:00.51   
15  11  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  3:04.64   
16  12  Lund Mathilde  2004  SOLRØD  0444BC  25 m  3:11.43   
17  97  Truelsen Julie  2008  FR.SUND  0854AE  25 m  3:12.19   
18  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:13.91   
19  272  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:20.51   
20  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  3:34.05   
21  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m  3:45.21   
22  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:45.26   
23  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  3:49.17   
24  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  4:15.42   
25  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  4:31.98   
26  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  4:43.25   
27  18  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m     
28  203  Pedersen Alma  2009  KVIK  0934BB  25 m     
29  205  Rueløkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m     
30  207  Larsen Ida  2009  KVIK  0946AI  25 m     
31  212  Louardi Lina  2009  KVIK  0956AI  25 m     
32  213  Fabricius Linea Skriver  2009  KVIK  0968AG  25 m     
33  214  Mouritzen Mille  2009  KVIK  0918AK  25 m     
34  257  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m     
35  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
36  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m     
37  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark