2020-01-25   06:05:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

14_S
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
290  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.37   
Hartington Casper Mørkhøj  2002  SOLRØD  0239AF  25 m  1:05.01   
92  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:10.81   
Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  1:11.14   
157  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:11.56   
Hartington Mads Mørkhøj  2006  SOLRØD  0645AA  25 m  1:12.47   
85  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:14.31   
288  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  1:15.35   
90  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:16.88   
10  149  Kristensen Karl Svane  2005  KVIK  0529AJ  25 m  1:17.50   
11  148  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:17.63   
12  295  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  1:18.30   
13  298  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:20.61   
14  147  Espinoza Emil  2006  KVIK  0623AL  25 m  1:20.97   
15  167  Øster Sebastian Højer  2006  KVIK  0679AE  25 m  1:21.09   
16  236  Bjørn Thorkild  2007  KVIK  0739AE  25 m  1:24.11   
17  219  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:24.43   
18  291  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:26.52   
19  125  Strandquist Emil  2005  AIF  0549AE  25 m  1:27.21   
20  160  Zacho Marcus Skov  2006  KVIK  0641AK  25 m  1:28.50   
21  232  Cairo Otto  2007  KVIK  0769AE  25 m  1:30.77   
22  230  Larsen Mathias  2007  KVIK  0771AJ  25 m  1:31.51   
23  87  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  1:36.03   
24  Brandt Karl-Johan  2006  SOLRØD  0689AR  25 m  1:36.18   
25  101  Nielsen Mads Dencher  2007  FR.SUND  0779AJ  25 m  1:36.47   
26  Opperfelt Oscaar  2008  SOLRØD  0851AH  25 m  1:39.41   
27  234  Kjærstad Stefan Birkhøj  2007  KVIK  0797AE  25 m  1:39.75   
28  59  Ahm-Jantzen Jonathan V  2009  GSK  0949AA  25 m  1:40.17   
29  166  Christiansen Philip Schou  2006  KVIK  0689AJ  25 m  1:40.24   
30  96  Marcussen Jacob Tykskov  2006  FR.SUND  0645AL  25 m  1:40.89   
31  227  Høpfner Malte Bøgelund  2008  KVIK  0879AI  25 m  1:40.92   
32  223  Hvid Jacob Riiber  2007  KVIK  0703AC  25 m  1:41.08   
33  58  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:44.23   
34  237  Blaasvær William R.  2008  KVIK  0829AI  25 m  1:47.52   
35  98  Husum Lauritz Viborg  2007  FR.SUND  0799AH  25 m  1:47.99   
36  220  Jakobsen Christian V. F.  2008  KVIK  0869AI  25 m  1:50.08   
37  221  Thougaard Hector Vildrik  2007  KVIK  0709AE  25 m  1:51.18   
38  229  Hørsving Mathias  2008  KVIK  0899AJ  25 m  1:52.30   
39  37  Boss Elias Løkken  2008  RØNNE  0883AE  25 m  1:54.44   
40  94  Nielsen Emil Bantz  2007  FR.SUND  0755AB  25 m  1:57.80   
41  225  Egerod Kasper  2008  KVIK  0839AI  25 m  1:59.17   
42  284  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  2:00.39   
43  231  Brandt Micas Victor Løth  2008  KVIK  0849AJ  25 m  2:03.72   
44  228  Lund Marcus Bilberg  2008  KVIK  0889AI  25 m  2:05.10   
45  41  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  2:05.74   
46  114  Pehrsson Villads  2008  FR.SUND  0827AF  25 m  2:08.40   
47  40  Leang Marco  2009  GSK  0911BC  25 m  2:10.00   
48  63  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  2:10.00   
49  62  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  2:23.11   
50  Nielsen Nick  2008  SOLRØD  0861AH  25 m  2:30.58   
51  124  Holm Gustav  2009  AIF  0953AG  25 m  3:14.09   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark