2020-01-26   09:19:50
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for BrÝndby Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Stśvneafsnit

27_S
LÝb 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Lorentzen Katja Skovdal  2003  SOLRōD  0338AQ  25 m  1:10.98   
83  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:11.43   
89  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  1:11.68   
118  Ravnholt Camille Hvid  2003  FR.SUND  0372AQ  25 m  1:14.83   
22  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRōD  0548AJ  25 m  1:14.90   
299  Riis Maya Amstrup  2007  VEST  0708AA  25 m  1:15.55   
47  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:15.79   
314  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:16.81   
23  Anderson Daniella  2006  SOLRōD  0608AR  25 m  1:18.60   
10  278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:19.88   
11  156  JÝrgensen Laura  2007  KVIK  0754AJ  25 m  1:21.84   
12  313  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  1:21.99   
13  134  Buchmann Laura  2004  AIF  0424AV  25 m  1:22.03   
14  104  JÝrgensen Tilde Rytz  2007  FR.SUND  0724AE  25 m  1:22.28   
15  93  Lunn Ellen  2008  FR.SUND  0884AE  25 m  1:22.35  EFT 
16  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  1:23.06   
17  30  Bergmann Karla  2007  RōNNE  0742AJ  25 m  1:23.45   
18  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  1:23.65   
19  316  Frederiksen Sandra BŁnsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:24.21   
20  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:24.26   
21  128  Riis Sofie  2005  AIF  0536AG  25 m  1:25.77   
22  60  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:26.38   
23  56  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:26.61   
24  151  Jacobsen Freja Fyller  2007  KVIK  0774AJ  25 m  1:26.69   
25  31  Sohn Ida  2008  RōNNE  0822AD  25 m  1:27.20   
26  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  1:27.43   
27  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:28.92   
28  44  Enemśrke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  1:31.01   
29  29  RÝmer Jasmin Jansuk  2007  RōNNE  0784AJ  25 m  1:31.28   
30  52  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:32.81   
31  209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  1:32.81   
32  14  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRōD  0812AK  25 m  1:32.98   
33  272  SÝrensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:33.07   
34  208  EllehÝj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  1:33.19   
35  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:33.45   
36  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:33.84   
37  130  Kepser Freja Johanna  2005  AIF  0544AS  25 m  1:33.98   
38  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m  1:34.37   
39  302  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:34.62   
40  286  BjÝrneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:35.02   
41  120  Larsen Helena Fritz  2007  AIF  0792AO  25 m  1:35.11   
42  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  1:35.60   
43  33  Schwarzenburg Mila  2007  RōNNE  0718AP  25 m  1:35.76   
44  135  Bśkmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  1:36.78   
45  51  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:37.23   
46  126  Nielsen Emilia  2007  AIF  0762AG  25 m  1:38.11   
47  34  Christiansen Sofie  2005  RōNNE  0558AV  25 m  1:38.36   
48  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  1:40.74   
49  122  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:41.52   
50  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  1:41.54   
51  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:41.71   
52  46  BÝdiker Thilde  2009  GSK  0924AH  25 m  1:43.34   
53  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:44.01   
54  54  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:45.53   
55  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:46.46   
56  330  Johansen Clara  2008  RōNNE  0872AH  25 m  1:46.96   
57  53  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:47.34   
58  256  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:49.28   
59  265  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  1:50.78   
60  255  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:51.92   
61  Monberg Amalie Vogt  2010  SOLRōD  1062AD  25 m  1:52.81   
62  115  Iversen Olivia MaibÝll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m  1:54.35   
63  61  Enemśrke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  1:57.80   
64  19  Milling Carla  2011  SOLRōD  1120AD  25 m     
65  20  RÝnman Dicte  2009  SOLRōD  0912BB  25 m     
66  67  ōllgaard Vera Juel  2011  GSK  1168AB  25 m     
67  173  Cairo Coco  2010  KVIK  1014AI  25 m     
68  174  Noll Leonora  2010  KVIK  1038AI  25 m     
69  175  Thougaard Vera Vildrik  2010  KVIK  1058AI  25 m     
70  176  Weichardt Irma Valskov  2010  KVIK  1024AI  25 m     
71  177  Backhausen Alberte Delin  2010  KVIK  1004AI  25 m     
72  178  Qvant Dagmar Fleron  2010  KVIK  1016AI  25 m     
73  179  Nilsson Katarina  2010  KVIK  1032AI  25 m     
74  180  JÝrgensen Liva  2010  KVIK  1040AI  25 m     
75  181  SÝrensen Kamma Lykke Sejer  2010  KVIK  1030AI  25 m     
76  186  Lund Louise Bilberg  2010  KVIK  1046AI  25 m     
77  187  Toftdahl Alva Wagner  2010  KVIK  1006AI  25 m     
78  188  Hansson Emma Smedegaard  2010  KVIK  1020AI  25 m     
79  189  SÝnderkśr Lykke  2010  KVIK  1048AI  25 m     
80  190  Pedersen Alba Overgaard  2010  KVIK  1002AI  25 m     
81  268  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til SvÝmmeklubben Vest BrÝndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark