2020-01-26   09:31:57
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

25_S
Løb 25, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
32  Bergmann Mille  2004  RØNNE  0408AR  25 m  2:20.28   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:21.35   
86  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:22.31   
315  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  2:31.92   
164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  2:35.59   
168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  2:37.68   
170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  2:42.04   
127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  2:42.24   
278  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:44.02   
10  119  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  2:45.01   
11  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  2:51.50   
12  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  2:53.31   
13  153  Qvant Ingeborg Fleron  2007  KVIK  0756AN  25 m  2:53.74   
14  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  2:59.45   
15  18  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  3:06.16   
16  111  Ryberg Liv Emilie  2007  FR.SUND  0738AQ  25 m  3:08.42   
17  45  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  3:10.00   
18  280  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  3:12.18   
19  285  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  3:20.69   
20  253  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  3:22.68   
21  110  Eg Kornelia  2008  FR.SUND  0888AC  25 m  3:25.47   
22  273  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  3:25.49   
23  283  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  3:28.56   
24  279  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  3:37.23   
25  263  Lundemoes Lucca  2009  VEST  0918BA  25 m  3:45.80   
26  217  Rasmussen Thilde Jølver  2008  KVIK  0878AH  25 m  3:46.74   
27  257  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  4:13.75   
28  262  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  4:47.50   
29  115  Iversen Olivia Maibøll  2009  FR.SUND  0938AI  25 m     
30  133  Skaaning Jensine Højmark  2008  AIF  0844AO  25 m     
31  205  Rueløkke Emma Metasch  2009  KVIK  0920BA  25 m     
32  210  Makne Katinka Als  2009  KVIK  0922AH  25 m     
33  259  Jensen Laura Holg  2010  VEST  1066AE  25 m     
34  261  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m     
35  270  Holse Frederikke Krogdal  2010  VEST  1006AJ  25 m     
36  271  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  07:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark