Startliste for Brøndby Swim Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VEST | 9969AF | 25 m | 53.16 | |
2 | 290 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 53.78 | |
3 | 1 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 54.24 | |
4 | 35 | Berlin Malthe | 2005 | RØNNE | 0525AK | 25 m | 54.82 | |
5 | 36 | Quist Phillip | 2003 | RØNNE | 0395AN | 25 m | 57.26 | |
6 | 92 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 57.52 | |
7 | 90 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 58.23 | |
8 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 58.80 | |
9 | 3 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 59.50 | |
10 | 85 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:00.20 | |
11 | 295 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:00.89 | |
12 | 125 | Strandquist Emil | 2005 | AIF | 0549AE | 25 m | 1:02.18 | |
13 | 162 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:02.68 | |
14 | 4 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:02.91 | |
15 | 171 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:02.99 | |
16 | 161 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:03.17 | |
17 | 150 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:04.08 | |
18 | 332 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:04.45 | EFT |
19 | 147 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:05.33 | |
20 | 167 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:05.88 | |
21 | 149 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:10.49 | |
22 | 88 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:10.98 | |
23 | 96 | Marcussen Jacob Tykskov | 2006 | FR.SUND | 0645AL | 25 m | 1:11.73 | |
24 | 38 | Erichsen Laurits | 2007 | RØNNE | 0717AI | 25 m | 1:12.11 | |
25 | 5 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | 1:12.51 | |
26 | 50 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:13.35 | |
27 | 103 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:15.36 | |
28 | 166 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:15.97 | |
29 | 49 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:16.06 | |
30 | 58 | Jensen Anders Koch | 2008 | GSK | 0841AD | 25 m | 1:18.78 | |
31 | 98 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:19.02 | |
32 | 234 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:19.70 | |
33 | 220 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 0869AI | 25 m | 1:22.37 | |
34 | 59 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:23.53 | |
35 | 6 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 1:24.45 | |
36 | 275 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:25.60 | |
37 | 226 | Warner Lucas Lund | 2008 | KVIK | 0893AL | 25 m | 1:25.85 | |
38 | 227 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 0879AI | 25 m | 1:26.23 | |
39 | 282 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:28.84 | |
40 | 258 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:33.98 | |
41 | 233 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:37.36 | |
42 | 41 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:39.53 | |
43 | 62 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:40.29 | |
44 | 94 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:40.46 | |
45 | 63 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 1:41.04 | |
46 | 40 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:45.00 | |
47 | 307 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | 1:46.65 | |
48 | 124 | Holm Gustav | 2009 | AIF | 0953AG | 25 m | 1:47.23 | |
49 | 132 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 1:50.66 | |
50 | 267 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:55.81 | |
51 | 269 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:58.12 | |
52 | 249 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:02.76 | |
53 | 308 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | 2:10.30 | |
54 | 73 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 2:21.90 | |
55 | 312 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | 2:22.59 | |
56 | 69 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | 2:26.58 | |
57 | 74 | Krogh Oliver | 2011 | GSK | 1133AC | 25 m | 2:29.38 | |
58 | 65 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 2:31.38 | |
59 | 305 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | 2:33.48 | |
60 | 75 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | 2:49.61 | |
61 | 260 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
62 | 303 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 19:45 |