2019-07-22   03:35:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Suviuinnit2019    Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvinkää    Tulostusaika  10:41   
  Järjestäjä  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 kesäkuu 2019         
 
 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (11) 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Daria Marishina  2001  01B191  UiTa    50m     
Sonja Salmimies  2004  04A209  NumKis    50m     
Iida Remes  2007  07A135  PieKu    50m     
               
               
               

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Emilia Lahtinen  1996  96A339  UiTa    50m     
Sanna Peltonen  2002  02A177  UiTa    50m     
Susanne Hein  2008  08A582  JUK    25m  48.56  48.56 
Lilja Koppelmäki  2010  10A166  HyUS    25m  1:05.00  1:05.00 
Anna Selin  2006  06A738  UiTa    50m     
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    50m     
               

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Neea Väkinen  2006  06B073  HäUS    50m  46.98  46.98 
Muska Liesaho  2003  03B231  HU    25m  45.21  45.21 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  44.72  44.72 
Aino Suominen  2006  06B004  JUK    50m  43.87  43.87 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    25m  44.61  44.61 
Emma Lång  2004  04B005  VUS-VSS    50m  44.79  44.79 
Matilda Hirvonen  2006  06A969  HyUS    25m  46.26  46.26 
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    50m  47.21  47.21 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Palovaara  2005  05A562  Octopus    25m  42.76  42.76 
Amanda Lång  2006  06A402  VUS-VSS    50m  41.28  41.28 
Viivi Kiiveri  2006  06A260  UiTa    50m  39.99  39.99 
Olivia Loukkola  2007  07A758  OU    25m  39.78  39.78 
Milja Prepula  2006  06A544  UiTa    50m  39.79  39.79 
Venla Karialho  2007  07A730  HyUS    25m  41.18  41.18 
Janna Tepsa  2005  05A214  ÅSK    50m  41.92  41.92 
Roosa Hautamäki  2005  05A611  OU    25m  43.11  43.11 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roosa Lahti  2004  04A548  ÅSK    50m  39.73  39.73 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  39.34  39.34 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    50m  39.11  39.11 
Kaisa Huttunen  2002  02A434  UiTa    25m  38.77  38.77 
Mandi Lindroos  2004  04A871  SiWa    50m  39.07  39.07 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    50m  39.21  39.21 
Kaisla-Kerttu Parkkonen  2006  06A855  HyUS    25m  39.68  39.68 
Iida Peuraniemi  2002  02B265  TaTU    50m  39.76  39.76 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    50m  38.16  38.16 
Iida Ryhänen  2006  06A769  OU    25m  37.95  37.95 
Tilda Saine  2006  06A291  ÅSK    50m  37.75  37.75 
Emmi Tamminiemi  2002  02A271  UiTa    25m  37.18  37.18 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  37.37  37.37 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  37.81  37.81 
Veera Viskari  2005  05A797  HäUS    50m  38.11  38.11 
Anni Backman  2006  06B002  OU    25m  38.35  38.35 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  36.99  36.99 
Marikki Vuorisalo  2005  05B081  NumKis    25m  36.56  36.56 
Siiri Tiilikka  2004  04A253  VUS-VSS    25m  36.33  36.33 
Elli Kenttälä  2006  06A520  UiTa    50m  35.86  35.86 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    25m  35.87  35.87 
Aava Aula  2004  04A128  HU    50m  36.54  36.54 
Ida Ekebohm  2005  05A675  VUS-VSS    25m  36.85  36.85 
Anna Hynönen  2006  06A735  UiTa    50m  37.14  37.14 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Hautamäki  2002  02B079  SiWa    25m  35.77  35.77 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  35.23  35.23 
Rauha Heikkinen  2005  05A366  HU    25m  34.81  34.81 
Henni Havén  2004  04A927  SiWa    50m  34.02  34.02 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    25m  34.44  34.44 
Ruusu Ojala  2000  00A737  HU    25m  34.86  34.86 
Emilia Majuri  2001  01A799  UiTa    25m  35.60  35.60 
Saana Keskinen  2005  05A834  UiTa    50m  35.86  35.86 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anni Seppälä  2003  03A398  HU    50m  33.79  33.79 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    50m  33.69  33.69 
Henni Halme  2005  05A216  UiTa    50m  33.54  33.54 
Kiia Kinnunen  2003  03A368  TaTU    50m  33.44  33.44 
Enni Halttunen  2005  05A482  UiTa    50m  33.49  33.49 
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    25m  33.58  33.58 
Elina Palojärvi  2002  02A435  UiTa    50m  33.69  33.69 
Celina Sandell  2005  05A630  ÅSK    50m  33.79  33.79 

 
Erä 10 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  32.99  32.99 
Ilona Niemi  2005  05A273  UiTa    50m  32.93  32.93 
Siiri Reinonen  2004  04A278  HäUS    50m  32.41  32.41 
Tilda Selonen  2003  03A772  HU    25m  31.96  31.96 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    50m  32.24  32.24 
Jenny Grangärd  2003  03A151  VUS-VSS    50m  32.77  32.77 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    50m  32.98  32.98 
Annika Toiviainen  2002  02A155  HU    50m  33.22  33.22 

 
Erä 11 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Ekman  2003  03A645  UiTa    25m  31.53  31.53 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    50m  31.26  31.26 
Noora Poutanen  1999  99A051  TaTU    25m  30.96  30.96 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    25m  30.10  30.10 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    50m  30.69  30.69 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  31.07  31.07 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    50m  31.34  31.34 
Sini Korin  2003  03A617  UiTa    50m  31.62  31.62 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  10:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner