2019-07-22   20:28:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Sveitsin suviuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Suviuinnit2019    Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Hyvinkää    Tulostusaika  10:12   
  Järjestäjä  HyUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 kesäkuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Iida Remes  2007  07A135  PieKu    50m     
Kaisa Huttunen  2002  02A434  UiTa    50m     
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    50m     
Saana Yritys  2003  03A035  UH    50m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riina Jungell  2006  06A808  Octopus    50m  3:03.07  3:03.07 
Riia Pietilä  2006  06A870  UiTa    50m  2:57.68  2:57.68 
Nina Sundberg  2006  06A497  Octopus    50m  2:55.23  2:55.23 
Iida Ryhänen  2006  06A769  OU    50m  2:53.52  2:53.52 
Maria Issakainen  2006  06A787  OU    50m  2:55.16  2:55.16 
Heli Havantola  2003  03B260  NU    25m  2:56.16  2:56.16 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  2:58.02  2:58.02 
Lumi Öller  2006  06A074  HU    50m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  2:51.46  2:51.46 
Sofia Kilpeläinen  2005  05A542  OU    50m  2:45.93  2:45.93 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    25m  2:44.55  2:44.55 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    50m  2:43.06  2:43.06 
Peppi Särkelä  2004  04A708  SiWa    50m  2:43.08  2:43.08 
Milja Prepula  2006  06A544  UiTa    50m  2:45.74  2:45.74 
Nella Pesonen  2006  06A883  UiTa    25m  2:51.37  2:51.37 
Saga Peltolehto  2003  03B046  UiTa    25m  2:53.39  2:53.39 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    25m  2:39.79  2:39.79 
Mathilda Heikiö  2006  06A212  ÅSK    50m  2:38.11  2:38.11 
Anna Hynönen  2006  06A735  UiTa    50m  2:35.23  2:35.23 
Beatriz Coloma Vanhala  2003  03B192  HU    50m  2:33.73  2:33.73 
Liisa Siikala  2003  03A292  UiTa    50m  2:34.84  2:34.84 
Kaisu Leinonen  2005  05A462  UiTa    25m  2:36.73  2:36.73 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  2:38.42  2:38.42 
Auri Korpaeus  2006  06A755  TuUS    25m  2:40.82  2:40.82 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tilla Saarentaus  2005  05A335  HU    50m  2:30.51  2:30.51 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    50m  2:28.63  2:28.63 
Ilona Niemi  2005  05A273  UiTa    50m  2:27.83  2:27.83 
Oona Eriksson  2004  04A619  SiWa    50m  2:25.59  2:25.59 
Venla Pesu  2002  02A174  UiTa    25m  2:25.73  2:25.73 
Annika Toiviainen  2002  02A155  HU    50m  2:27.97  2:27.97 
Noora Pätiälä  2004  04A436  UiTa    50m  2:29.82  2:29.82 
Elli Kenttälä  2006  06A520  UiTa    50m  2:31.25  2:31.25 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maija Björkholm  2003  03A211  VUS-VSS    50m  2:24.42  2:24.42 
Anniina Haarala  2004  04A019  VUS-VSS    50m  2:24.27  2:24.27 
Ninni Eriksson  2003  03A657  VUS-VSS    25m  2:23.88  2:23.88 
Pippi Nordström  2001  01A854  HU    50m  2:15.63  2:15.63 
Maria Yritys  2002  02A147  UH    25m  2:17.26  2:17.26 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  2:24.19  2:24.19 
Heidi Helenius  2005  05A589  UiTa    25m  2:24.41  2:24.41 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    50m  2:25.30  2:25.30 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  15 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Hyvinkään Uimaseura  Tulostusaika  10:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner