Program för Scandic Swim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Solbergabadet |
Arrangör: |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jun 2019 till den 16 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
Julia Schilling |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:02.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
3 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
SK ENA |
50.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
4 |
|
Emma Henriksson |
2008 |
STRÄNGNÄS |
51.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
49.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
3 |
|
Bernhardina Pettersson |
2008 |
SK ENA |
48.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
4 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
49.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
1 |
|
Zoe Carderos |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
48.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
WISBY SS |
48.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
3 |
|
Vera Landegren |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
47.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
48.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Noa Ek |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
48.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
47.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Jazmine Enström |
2008 |
WISBY SS |
47.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
3 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
47.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
STRÄNGNÄS |
47.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
5 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
SK ENA |
47.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
1 |
|
Signe Roos |
2009 |
DANDERYD |
46.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Micaela Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
45.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
3 |
|
Natalie Donoso Hammar |
2008 |
DANDERYD |
43.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
ESKILSTUNA |
44.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
5 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
46.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 50m Ryggsim Damer D |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
43.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
2 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SK ENA |
41.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
STRÄNGNÄS |
40.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Sofia Sundström Curstedt |
2008 |
DANDERYD |
40.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Isabelle Nilsson |
2008 |
DANDERYD |
42.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-15 09:18:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Wisby Simsällskap |
|
|
|
|