Program for Wadköpingsdoppet 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsviksbadet |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 21 sep 2019 till den 22 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
400m Medley A+B Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
A 17 o ä |
4:22.52 |
|
Linus Kanth |
1991 |
Västerås SS |
SWE |
Örebro |
SWE |
2016-09-17 |
|
|
B 15-16 |
4:33.58 |
|
Daniel Räisänen |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
Örebro |
SWE |
2014-09-20 |
|
|
|
|
17 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
230 |
|
Martin Falk |
Linköpings Allmänna SS |
1999 |
AC1199 |
25m |
4:27.29 |
|
|
|
|
|
2 |
237 |
|
Mattias Grynning |
Linköpings Allmänna SS |
1999 |
AJ0599 |
25m |
4:34.44 |
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Alfred Åström |
Linköpings Allmänna SS |
1997 |
AP0197 |
25m |
4:38.38 |
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Adam Carlsson |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AK1901 |
25m |
4:50.53 |
|
|
|
|
|
5 |
432 |
|
Anton Wallin |
Örebro Simallians |
2000 |
AM7700 |
25m |
5:08.98 |
|
|
|
|
|
6 |
435 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
5:36.22 |
|
|
|
|
|
15-16 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
380 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
25m |
4:32.72 |
|
|
|
|
|
2 |
381 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
25m |
4:39.63 |
|
|
|
|
|
3 |
260 |
|
Gustav Edlund |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AG7504 |
25m |
4:52.98 |
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Carl Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB8104 |
25m |
5:30.05 |
|
|
|
|
|
5 |
456 |
|
Nathaniel Miles |
Örebro Simallians |
2004 |
AV3504 |
25m |
6:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-22 07:21:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|