2019-10-20   13:52:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 200m SKU P-14, 15, 16 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
331  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  50 m  2:23.60  2:23.60   
395  Pikkuhuhta Miklas  2005  UKK  05A464  50 m  2:28.86  2:28.86   
463  Währn Leo  2005  Vanders  05A103  50 m  2:29.79  2:29.79   
27  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  50 m  2:30.23  2:30.23   
416  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  2:31.46  2:31.46   
333  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  2:31.48  2:31.48   
43  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  50 m  2:32.83  2:32.83   
419  Rautaporras Eero  2005  UiTa  05A055  50 m  2:33.15  2:33.15   
127  Mattelmäki Teo  2005  Cetus  05A743  50 m  2:33.18  2:33.18   
10  334  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  50 m  2:33.77  2:33.77   
11  459  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  50 m  2:34.77  2:34.77   
12  162  Tynjä Topias  2005  LaUS  05A627  50 m  2:35.27  2:35.27   
13  309  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  50 m  2:35.99  2:35.99   
14  213  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  25 m  2:31.52  2:36.52   
15  167  Matela Nooa  2005  LrU  05A069  25 m  2:31.73  2:36.73   
16  297  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  50 m  2:36.86  2:36.86   
17  91  Tuhkanen Aapo  2005  TuUS  05A394  50 m  2:36.89  2:36.89   
18  299  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  2:37.53  2:37.53   
19  185  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  50 m  2:37.61  2:37.61   
20  149  Hämäläinen Tuomas  2005  KuUS  05A467  50 m  2:37.81  2:37.81   
21  261  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  50 m  2:38.85  2:38.85   
22  238  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  50 m  2:39.06  2:39.06   
15 v 
153  Pulkkinen Santeri  2004  LaUS  04A223  25 m  2:14.40  2:19.40   
29  Lindholm Davin  2004  HSS  04B010  50 m  2:20.78  2:20.78   
276  Niemi Lassi  2004  TaTU  04A093  50 m  2:21.23  2:21.23   
335  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  2:17.26  2:22.26   
150  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  2:18.36  2:23.36   
44  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  2:23.88  2:23.88   
274  Birkstedt Miro  2004  TaTU  04A020  50 m  2:24.10  2:24.10   
280  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  50 m  2:24.29  2:24.29   
351  Haipus Eetu  2004  OuLo  04A718  50 m  2:27.87  2:27.87   
10  350  Haipus Arttu  2004  OuLo  04A723  50 m  2:27.92  2:27.92   
11  208  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  2:28.06  2:28.06   
12  327  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  2:28.37  2:28.37   
13  72  Kuitu Joona  2004  SiWa  04A248  50 m  2:28.59  2:28.59   
14  429  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  50 m  2:29.24  2:29.24   
15  423  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  50 m  2:30.22  2:30.22   
16  112  Juurakko Veerti  2004  Cetus  04A476  25 m  2:25.27  2:30.27   
17  245  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  2:25.37  2:30.37   
16 v 
14  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  50 m  2:12.67  2:12.67   
391  Ihalainen Jami  2003  UKK  03A382  50 m  2:15.27  2:15.27   
94  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  2:10.87  2:15.87   
16  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  2:11.07  2:16.07   
356  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  50 m  2:16.81  2:16.81   
100  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  2:17.13  2:17.13   
206  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  2:13.42  2:18.42   
307  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  2:21.02  2:21.02   
353  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  2:21.20  2:21.20   
10  345  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  25 m  2:16.43  2:21.43   
11  139  Tolvanen Lauri  2003  HaUS  03A686  25 m  2:16.80  2:21.80   
12  155  Palvanen Eetu  2003  LaUS  03A507  25 m  2:17.43  2:22.43   
13  147  Martikainen Risto  2003  KoU  03A605  50 m  2:23.52  2:23.52   
14  165  Matela Niko  2003  LrU  03A039  50 m  2:23.62  2:23.62   
15  87  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  2:18.77  2:23.77   
16  290  Kinnunen Lauri  2003  ÅSK  03A537  50 m  2:23.83  2:23.83   
17  205  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  50 m  2:24.80  2:24.80   
18  210  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  2:25.17  2:25.17   
19  106  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  25 m  2:20.47  2:25.47   
20  287  Kankare Eemil  2003  ÅSK  03A474  50 m  2:25.67  2:25.67   
21  113  Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  50 m  2:25.75  2:25.75   
22  118  Severinkangas Roni  2003  Cetus  03A907  50 m  2:26.50  2:26.50   
23  412  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  2:26.51  2:26.51   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 kesäkuu 2019 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  08:52 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner