Ohjelma NOW SPORTS Aarhus Open 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 35
|
Stævne navn |
NOW SPORTS Aarhus Open 2019 |
|
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Århus |
|
Udskriftstidspunkt |
07:34 |
|
|
Arrangør |
AGF |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 35, 200m Medley Damer |
Indledende (11) |
Sponsor: Anlægsgartner Peter Agger |
|
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
Marie Storm Pedersen |
2006 |
0610AY |
HEI |
|
50m |
|
60 |
2 |
Mathilde Maria Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
50m |
|
54 |
3 |
Sofie Pedersen |
2009 |
0944AI |
HOLBÆK |
|
50m |
|
2 |
4 |
Emilie Winum Andersen |
2007 |
0796AW |
LYSENG |
|
50m |
|
246 |
5 |
Anna Katrine Willems |
2008 |
0816AL |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
|
5 |
6 |
Liva Marie Jensen |
2007 |
0736AG |
LYSENG |
|
50m |
|
107 |
7 |
Simone Trekær Klausen |
2007 |
0764AC |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
|
272 |
8 |
Cecilie Kehlet |
2009 |
0932AF |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
0 |
Melissa Stoltenborg |
2006 |
0608AY |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
|
245 |
1 |
Mia Jørgensen |
2006 |
0688AT |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
3:48.72 |
94 |
2 |
Tilde Lindeblad |
2006 |
0656AT |
DELTA |
|
50m |
3:35.80 |
311 |
3 |
Josefine Wohlfeld Hornbæk |
2004 |
0448AJ |
ST-NEPTUN |
|
50m |
3:26.64 |
430 |
4 |
Frida Dalsgaard Hansen |
2006 |
0666AV |
AGF |
|
50m |
3:24.04 |
19 |
5 |
Julie Norman Ramer |
2007 |
0708AK |
LYSENG |
|
50m |
3:24.91 |
314 |
6 |
Ida Siegumfeldt |
2007 |
0796AP |
ST-NEPTUN |
|
50m |
3:31.68 |
452 |
7 |
Josephine O. S. Nielsen |
2006 |
0692AV |
AGF |
|
50m |
3:48.72 |
158 |
8 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
9872BE |
ST-NEPTUN |
|
50m |
4:21.77 |
58 |
9 |
Kaja Pedersen |
2007 |
0746AV |
HOLBÆK |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
83 |
0 |
Stine Engelbrecht Jensen |
2006 |
0642AV |
DELTA |
|
50m |
3:18.51 |
133 |
1 |
Emilie Pedersen |
2007 |
0778AF |
AALBORG |
|
50m |
3:14.37 |
350 |
2 |
Filucca Bing Lauritzen |
2007 |
0754AI |
SILKEBORG |
|
50m |
3:12.82 |
15 |
3 |
Sigrid Poza-Frøkjær |
2006 |
0662AG |
LYSENG |
|
50m |
3:11.30 |
28 |
4 |
Isabella Jing Johansen |
2005 |
0556AM |
IHF |
|
50m |
3:09.90 |
215 |
5 |
Frida Høj Foldager |
2006 |
0618AH |
VEJLE |
|
50m |
3:10.72 |
109 |
6 |
Sille Augustesen |
2008 |
0824AB |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
3:12.17 |
373 |
7 |
Stine Østergaard Jensen |
2006 |
0646AK |
SOLBJERG |
|
50m |
3:13.31 |
327 |
8 |
Leonora Holst Jensen |
2004 |
0408AS |
ODDER |
|
50m |
3:16.48 |
247 |
9 |
Frida Damm Thorsell |
2007 |
0716AN |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
3:18.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
351 |
0 |
Paula Lindberg |
2007 |
0714AI |
SILKEBORG |
|
50m |
3:08.83 |
146 |
1 |
Victoria Amdi Brinkmann |
2007 |
0758AG |
AALBORG |
|
50m |
3:07.46 |
364 |
2 |
Karoline Høgh |
2006 |
0698AM |
SOLBJERG |
|
50m |
3:06.07 |
101 |
3 |
Annemone Rasmussen |
2006 |
0674AC |
BRÆDSTRUP |
|
50m |
3:04.75 |
14 |
4 |
Nikoline Sejr |
2006 |
0604AJ |
LYSENG |
|
50m |
3:03.77 |
61 |
5 |
Nana Andersen |
2006 |
0634AA |
HOLBÆK |
|
50m |
3:03.85 |
361 |
6 |
Laura Wittenhagen |
2006 |
0612AM |
SILKEBORG |
|
50m |
3:05.16 |
143 |
7 |
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
0774AI |
AALBORG |
|
50m |
3:06.25 |
29 |
8 |
Mette Aagesen Jensen |
2004 |
0476AU |
IHF |
|
50m |
3:08.74 |
334 |
9 |
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
0326BB |
ODDER |
|
50m |
3:09.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
0 |
Sarah Laursen |
2007 |
0798AD |
VEJLE |
|
50m |
3:02.70 |
358 |
1 |
Elea Amalie Poulsen |
2006 |
0672AJ |
SILKEBORG |
|
50m |
2:58.23 |
263 |
2 |
Sofie Nørskov Willumsen |
2006 |
0656AE |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:56.07 |
259 |
3 |
Freja Krøjgaard Olesen |
2005 |
0506AP |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:55.63 |
231 |
4 |
Mille Holmberg |
2006 |
0654AH |
VEJLE |
|
50m |
2:54.64 |
185 |
5 |
Erica Veggerby Grønlund |
2007 |
0736AC |
TRITON B |
|
50m |
2:55.59 |
309 |
6 |
Thea Brøndum |
2004 |
0476AZ |
ST-NEPTUN |
|
50m |
2:55.86 |
24 |
7 |
Laura Christensen |
1997 |
9708AY |
LYSENG |
|
50m |
2:56.28 |
445 |
8 |
Therese T. Kallestrup |
2006 |
0614AT |
AGF |
|
50m |
3:01.35 |
79 |
9 |
Louise Ovesen |
2004 |
0412BB |
DELTA |
|
50m |
3:03.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
220 |
0 |
Laura Frost Rainer |
2005 |
0542AK |
VEJLE |
|
50m |
2:53.17 |
129 |
1 |
Alma Bach Larsen |
2006 |
0674AR |
AALBORG |
|
50m |
2:51.78 |
217 |
2 |
Jasmin Jespersen |
2002 |
0268AL |
VEJLE |
|
50m |
2:51.55 |
239 |
3 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
50m |
2:50.82 |
137 |
4 |
Line Gjelstrup |
2006 |
0658AC |
AALBORG |
|
50m |
2:49.90 |
138 |
5 |
Livia Weidick Frische |
2007 |
0736AI |
AALBORG |
|
50m |
2:49.92 |
324 |
6 |
Caden Halle |
2005 |
0596AS |
ODDER |
|
50m |
2:51.54 |
139 |
7 |
Luanna Russo |
2006 |
0604AM |
AALBORG |
|
50m |
2:51.74 |
18 |
8 |
Agnes Bojsen Jensen |
2004 |
0442AG |
LYSENG |
|
50m |
2:52.31 |
11 |
9 |
Maria Lysgaard |
2006 |
0682AC |
LYSENG |
|
50m |
2:53.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
0 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
50m |
2:49.12 |
240 |
1 |
Sophia Keren-Klaris |
2004 |
0428AF |
VEJLE |
|
50m |
2:47.13 |
136 |
2 |
Kristiane Frøslev |
2007 |
0784AI |
AALBORG |
|
50m |
2:45.27 |
255 |
3 |
Anne Katrine Dige |
2006 |
0654AF |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:45.06 |
427 |
4 |
Lucia Ruiz Gadegaard |
2006 |
0638AC |
AGF |
|
50m |
2:44.35 |
46 |
5 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
2:44.86 |
439 |
6 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
0252AV |
AGF |
|
50m |
2:45.08 |
344 |
7 |
Maja Friis |
2005 |
0574AP |
SILKEBORG |
|
50m |
2:45.75 |
78 |
8 |
Karoline Kristensen |
2004 |
0438AO |
DELTA |
|
50m |
2:47.29 |
85 |
9 |
Frederikke Riber |
2005 |
0598AP |
DELTA |
|
50m |
2:49.74 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
12 |
0 |
Marie Bertram |
2006 |
0672AQ |
LYSENG |
|
50m |
2:43.31 |
400 |
1 |
Clara Skrydstrup |
2004 |
0488AK |
AGF |
|
50m |
2:42.79 |
210 |
2 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
VEJLE |
|
50m |
2:41.62 |
197 |
3 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
TRITON B |
|
50m |
2:40.33 |
438 |
4 |
Ida Emilie Hindberg |
2005 |
0528AQ |
AGF |
|
50m |
2:38.98 |
131 |
5 |
Caroline Lærke Hyltoft |
2006 |
0678AO |
AALBORG |
|
50m |
2:39.65 |
45 |
6 |
Maja Buck |
2004 |
0456AP |
HOLBÆK |
|
50m |
2:40.91 |
144 |
7 |
Stine Mejdahl |
2005 |
0548AT |
AALBORG |
|
50m |
2:42.53 |
47 |
8 |
Alberte Pedersen |
2006 |
0618AB |
HOLBÆK |
|
50m |
2:43.24 |
70 |
9 |
Rikke Friis Kanstrup |
2006 |
0634AR |
HEI |
|
50m |
2:43.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
34 |
0 |
Pernille Jensen |
1998 |
9858AZ |
HOLBÆK |
|
50m |
2:36.85 |
270 |
1 |
Sarah Carugati |
2004 |
0466AG |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:34.61 |
209 |
2 |
Caroline Liboriussen |
2002 |
0222AT |
VEJLE |
|
50m |
2:32.60 |
386 |
3 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
50m |
2:30.40 |
453 |
4 |
Emma D. Rasmussen |
1996 |
9604AE |
AGF |
|
50m |
2:26.26 |
192 |
5 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
2:28.66 |
458 |
6 |
Malou Sejr |
2005 |
0572AB |
AGF |
|
50m |
2:30.86 |
406 |
7 |
Signe Villumsen |
2001 |
0146AQ |
AGF |
|
50m |
2:34.01 |
114 |
8 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
0438AI |
AALBORG |
|
50m |
2:36.44 |
13 |
9 |
Nanna Langvad |
2005 |
0512BA |
LYSENG |
|
50m |
2:38.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
383 |
0 |
Marie Christensen |
2002 |
0272AI |
AGF |
|
50m |
2:36.83 |
189 |
1 |
Ida Jensdottir Fremming |
2002 |
0298AO |
TRITON B |
|
50m |
2:34.13 |
190 |
2 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
50m |
2:31.81 |
191 |
3 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
50m |
2:30.09 |
429 |
4 |
Cecilie Lykke Hansen |
1999 |
9918AC |
AGF |
|
50m |
2:24.77 |
123 |
5 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
0634AK |
AALBORG |
|
50m |
2:27.40 |
126 |
6 |
Mathilde Bager |
2005 |
0524AN |
AALBORG |
|
50m |
2:30.77 |
121 |
7 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
50m |
2:33.82 |
455 |
8 |
Marlene Reitan |
2003 |
0326AY |
AGF |
|
50m |
2:35.66 |
42 |
9 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
50m |
2:37.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
271 |
0 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:36.64 |
50 |
1 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
50m |
2:34.01 |
216 |
2 |
Helene Olesen |
2000 |
0044AP |
VEJLE |
|
50m |
2:30.88 |
267 |
3 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
50m |
2:29.90 |
171 |
4 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
TRITON B |
|
50m |
2:22.39 |
195 |
5 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
50m |
2:26.70 |
222 |
6 |
Louise Hvarre |
2001 |
0156AN |
VEJLE |
|
50m |
2:30.62 |
25 |
7 |
Sarah Kildahl |
2004 |
0474AJ |
LYSENG |
|
50m |
2:33.62 |
219 |
8 |
Kristine Hülsen |
2002 |
0286AH |
VEJLE |
|
50m |
2:35.50 |
184 |
9 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
TRITON B |
|
50m |
2:36.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
26 maj 2019 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling |
Udskriftstidspunkt |
07:34 |
|