2019-09-16   18:37:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lappiuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  16:03   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
 
Laji 15, 25m VU P10,12,14,16,M  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Toni Lipponen  2003  03A125  KemUS    25m     
Kasper Lytz  2003  03A418  SCR    25m     
Reetu Jauhojärvi  2009  09A183  SCR    25m     
Topi Lukkarinen  2000  00A133  SCR    25m     
Wassim Rayan  2007    Alta SK    25m     
Alex Kortesalmi  2004  04A187  RoiUS    25m     

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Askil Gundersen  2006    Alta SK    25m     
Leevi Sammalmaa  2007  07A712  ViesU    25m     
Eero Ranta-Valkama  2009  09A109  SCR    25m     
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m     
Aatu Riskilä  2009  09A565  RoiUS    25m     
Juho Saukkonen  2008  08A308  KemUS    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksanteri Angelva  2001  01A173  SCR    25m     
Juho Tarvainen  2004  04A836  KEV    25m     
Aatu Poikkimäki  2008  08A443  ViesU    25m     
Riku Ylikärppä  1998  98A041  KemUS    25m     
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m     
Erlend Frisk Olsen  2008    Alta SK    25m     

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emil Koskela  2008  08A434  ViesU    25m     
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m     
Elmeri Kaihua  2006  06A700  SCR    25m     
Weeti Niemi  2006  06A166  SCR    25m     
Miko Saukkonen  2006  06A342  KemUS    25m     
Veeti Riskilä  2007  07A708  RoiUS    25m     

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henrik Siltari  2002  02A355  KemUS    25m     
Aaron Rantsi  2009  09A229  KemUS    25m  19.69  19.69 
Nikita Glybin  2008    KOVDOR    25m  17.50  17.50 
Aaron Kelloniemi  2010  10A039  KemjK    25m  18.10  18.10 
Gjermund Dørmenæn  2009    Kirkenes    25m  26.18  26.18 
Antti Latikka  1990  90A007  SCR    25m     

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniil Ivanov  2004    KOVDOR    25m  12.56  12.56 
Vladimir Veselov  2002    POLIARNYE    25m  11.60  11.60 
Kirill Volisov  2001    APATITY    25m  11.10  11.10 
Kirill Polikanov  2002    POLIARNYE    25m  11.50  11.50 
Nikita Chirkunov  2003    APATITY    25m  12.00  12.00 
Jonas Mortelmans Somby  2007    Karasjok    25m  16.61  16.61 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  16:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner