Program för Wadköpingsdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 38
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
20:08 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-09-25 |
|
|
|
|
Gren 38, 200m Frisim C+D Flickor |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
478 |
1 |
Elin Steindl |
1998 |
AO2898 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:57.96 |
476 |
2 |
Thilde Palmqvist |
1998 |
AY1298 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:52.53 |
219 |
3 |
Julia Mulikova |
1998 |
AH9898 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:45.65 |
218 |
4 |
Therese Johansson |
1999 |
AB7499 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:42.29 |
388 |
5 |
Sandra Wivestrand |
1998 |
AK9898 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:42.51 |
387 |
6 |
Therese Wibrink |
1998 |
AO9698 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:49.07 |
47 |
7 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
2:56.88 |
435 |
8 |
Ellen Hallberg |
1998 |
AS0898 |
ÖSA |
|
25m |
2:58.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AP2698 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:40.36 |
14 |
2 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:34.09 |
480 |
3 |
Klara Thormalm |
1998 |
AA4898 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:32.66 |
278 |
4 |
Ida Johansson |
1996 |
AH2696 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:28.62 |
112 |
5 |
My Janzén |
1997 |
AF2497 |
MASS |
|
50m |
2:30.19 |
163 |
6 |
Frida Byström |
1998 |
AH2298 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:32.90 |
70 |
7 |
Ive Johansson |
1998 |
AG9898 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:34.73 |
224 |
8 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:41.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:27.38 |
479 |
2 |
Alma Thormalm |
1996 |
AA0296 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:25.82 |
343 |
3 |
Hanna Klipic |
1996 |
AO0896 |
NKK |
|
25m |
2:25.01 |
157 |
4 |
Elin Berggren |
1996 |
AG5296 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:24.43 |
158 |
5 |
Lina Berggren |
1998 |
AB7698 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:24.98 |
198 |
6 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:25.07 |
197 |
7 |
Alice Ståhle |
1997 |
AW1697 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:26.07 |
183 |
8 |
Amanda Löfgren |
1997 |
AY0897 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:27.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Amanda Persson |
1996 |
AA5296 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:21.62 |
124 |
2 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
50m |
2:18.73 |
354 |
3 |
Elin Podéus |
1997 |
AE8297 |
NKK |
|
25m |
2:16.19 |
386 |
4 |
Erika Sköldberg |
1996 |
AT7496 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:12.48 |
148 |
5 |
Louise Hjalmarsson |
1997 |
AV8697 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:15.61 |
441 |
6 |
Nathalie Larsson |
1996 |
AE3296 |
ÖSA |
|
25m |
2:17.25 |
208 |
7 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
S 77 |
|
25m |
2:20.51 |
168 |
8 |
Ida Fahlborg |
1996 |
AR7496 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:22.25 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
20:08 |
|