Program för Wadköpingsdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 30
|
Tävling |
Wadköpingsdoppet 2010 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Örebro |
|
Utskriftstid |
12:50 |
|
|
Arrangör |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-09-25 |
|
|
|
|
Gren 30, 200m Ryggsim A+B Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
Frida Henriksson |
1995 |
AH0695 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:06.15 |
253 |
4 |
Julia Nygård |
1994 |
BK8494 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:55.55 |
292 |
5 |
Sara Nyman |
1995 |
AO3295 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:03.47 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Emma Lekryd |
1995 |
BO2695 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.88 |
273 |
2 |
Ida Augustsson |
1994 |
AH8294 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:46.61 |
244 |
3 |
Solveig Ramallo |
1993 |
BX2693 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:43.93 |
300 |
4 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
TUNAFORS |
|
25m |
2:36.68 |
280 |
5 |
Vera Johansson |
1995 |
AQ2695 |
NAUTILUS |
|
25m |
2:38.32 |
145 |
6 |
Lisen Andersson |
1994 |
AQ3294 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:44.36 |
297 |
7 |
Sandra Andersson |
1994 |
AD9694 |
TUNAFORS |
|
25m |
2:49.03 |
151 |
8 |
Andrea Pavlic |
1995 |
AL8695 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:52.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Hanna von Sydow |
1994 |
BB9694 |
SKURU IK |
|
25m |
2:32.25 |
57 |
2 |
Isabel Svensson |
1989 |
BI9289 |
MASS |
|
25m |
2:30.57 |
361 |
3 |
Josefine Rydberg |
1995 |
AB0695 |
NKK |
|
25m |
2:28.52 |
418 |
4 |
Rebecca Florinus |
1994 |
AJ9294 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:26.92 |
414 |
5 |
Sofia Nordin |
1990 |
AW4490 |
NYKÖPING |
|
25m |
2:27.84 |
247 |
6 |
Emma Waite |
1992 |
BF1292 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:30.18 |
333 |
7 |
Emma Anzén |
1993 |
AM6693 |
NKK |
|
25m |
2:32.05 |
465 |
8 |
Sophie Almqvist-Andersson |
1993 |
AV7493 |
FAGERSTA |
|
25m |
2:35.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
350 |
1 |
Ida Nyman |
1993 |
AB3493 |
NKK |
|
25m |
2:24.19 |
149 |
2 |
Caroline Johansson |
1992 |
AH7892 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:23.31 |
363 |
3 |
Viktoria Smidare |
1990 |
AP6690 |
NKK |
|
25m |
2:20.59 |
243 |
4 |
Johanna Pettersson |
1992 |
AF1292 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:16.08 |
417 |
5 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:20.00 |
472 |
6 |
Anna Sirenius Lundberg |
1994 |
AO9694 |
S 02 |
|
25m |
2:21.30 |
410 |
7 |
Jenny Falkeman-Brink |
1993 |
BO1293 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:24.01 |
1 |
8 |
Jessica Allberg |
1995 |
AY7895 |
SKURU IK |
|
25m |
2:26.58 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
25 september 2010 |
Licensierad till: Örebro Simallians |
Utskriftstid |
12:50 |
|