Program for Sum-Sim (50m) 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Norrköpings KK |
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jul 2019 till den 14 jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
400m Medley Pojkar |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15oy |
4:38.04 |
|
|
Robin Hanson |
2001 |
Järfälla S |
SWE |
Linköping |
SWE |
2016-01-01 |
|
|
16-17 |
4:28.59 |
|
|
Erik Persson |
1993 |
Kungsbacka SS |
SWE |
Falun |
SWE |
2011-01-01 |
|
|
FM 15oy |
4:46.54 |
|
|
Mikael Söderberg |
2003 |
Upsala S |
SWE |
Malmö |
SWE |
2018-07-01 |
|
|
FM 16-17 |
4:42.32 |
|
|
William Kerman |
2001 |
Helsingborgs S |
SWE |
Malmö |
SWE |
2018-07-01 |
|
|
|
|
15 och yngre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
104 |
|
William Lundblad |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AC9904 |
50m |
5:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
599 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
50m |
5:02.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
519 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
5:04.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
258 |
|
Gustav Edlund |
Linköpings Allmänna SS |
2004 |
AG7504 |
50m |
5:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
669 |
|
Lucas Sterling |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AC6704 |
50m |
5:05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
749 |
|
Axel Lewander |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AI7304 |
50m |
5:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
290 |
|
Hugo Lennartsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AE0904 |
50m |
5:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
333 |
|
Theo Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2005 |
AC6105 |
50m |
5:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
402 |
|
Noah Malmgren |
S 71 |
2004 |
AB2704 |
50m |
5:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
172 |
|
Gabriel Eriksson |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AT2504 |
50m |
5:08.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
522 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
50m |
5:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Alexander Johansson |
Kungsbacka Simsällskap |
2004 |
AV1504 |
50m |
5:10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
311 |
|
Max Swegmark |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AE2504 |
50m |
5:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
467 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
50m |
5:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
334 |
|
Gustavs Cerps |
Simklubben Neptun |
2004 |
AJ3704 |
50m |
5:15.04 |
|
|
|
|
|
16 |
406 |
|
Olle Nilsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AL3104 |
50m |
5:16.06 |
|
|
|
|
|
17 |
167 |
|
Max Grubesic |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AH8104 |
50m |
5:17.22 |
|
|
|
|
|
18 |
698 |
|
Gustaf Stokholm |
Ängelholms Simsällskap |
2004 |
AD8504 |
50m |
5:17.49 |
|
|
|
|
|
19 |
191 |
|
Marcus Bülund |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AE4304 |
50m |
5:17.78 |
|
|
|
|
|
20 |
374 |
|
Fabian Lagström |
Oskarshamns Simsällskap |
2004 |
AP8504 |
50m |
5:17.93 |
|
|
|
|
|
21 |
731 |
|
Elias Robertsson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AE8904 |
50m |
5:21.34 |
|
|
|
|
|
22 |
384 |
|
Melvin Malm |
Simklubben Poseidon |
2004 |
AE3704 |
50m |
5:21.90 |
|
|
|
|
|
23 |
110 |
|
Alan Jovic |
Helsingborgs Simsällskap |
2004 |
AG5904 |
25m |
4:54.79 |
|
|
|
|
|
24 |
149 |
|
Henry Israelsson |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AK9706 |
25m |
4:57.58 |
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
558 |
|
Julius Gustavsson |
Täby Sim |
2002 |
AD0102 |
50m |
4:43.53 |
|
|
|
|
|
2 |
403 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
50m |
4:46.54 |
|
|
|
|
|
3 |
647 |
|
Christopher Lindholm |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AQ1702 |
50m |
4:53.25 |
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Filip Salbrink |
Eslövs Simsällskap |
2002 |
AH6502 |
50m |
4:54.66 |
|
|
|
|
|
5 |
90 |
|
John Brolin |
Helsingborgs Simsällskap |
2002 |
AB6302 |
50m |
4:56.85 |
|
|
|
|
|
6 |
201 |
|
Simon Persson |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AA1703 |
50m |
4:56.88 |
|
|
|
|
|
7 |
448 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
4:56.95 |
|
|
|
|
|
8 |
640 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
50m |
4:58.27 |
|
|
|
|
|
9 |
695 |
|
Wilmer Ingvarsson |
Ängelholms Simsällskap |
2003 |
AA1903 |
50m |
4:58.68 |
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Viktor Henrysson |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AE5303 |
50m |
5:00.84 |
|
|
|
|
|
11 |
412 |
|
Noah Emanuelsson |
Simklubben S 02 |
2003 |
AI8703 |
50m |
5:01.05 |
|
|
|
|
|
12 |
376 |
|
Ian Hangård |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AB5302 |
50m |
5:01.37 |
|
|
|
|
|
13 |
379 |
|
Nils Wergeland |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AE4902 |
50m |
5:01.78 |
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Bo Beckman |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AI4902 |
50m |
5:02.65 |
|
|
|
|
|
15 |
303 |
|
Elliot Fielder |
Motala Simsällskap |
2003 |
AD2303 |
50m |
5:03.42 |
|
|
|
|
|
16 |
493 |
|
Theo Oerther |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AF0503 |
50m |
5:05.15 |
|
|
|
|
|
17 |
568 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
50m |
5:08.02 |
|
|
|
|
|
18 |
570 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
5:08.59 |
|
|
|
|
|
19 |
700 |
|
Stig Greiner |
Ängelholms Simsällskap |
2003 |
AM0703 |
50m |
5:09.09 |
|
|
|
|
|
20 |
462 |
|
Carl Wennerholm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH3902 |
50m |
5:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Niels Kwant |
Kappsimningsklubben Karpen |
2003 |
AI6103 |
50m |
5:31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-07-09 19:37:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Svensk Simidrott |
|
|
|
|