Program för Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 lörd
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ångaloppet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1027 |
0 |
|
Aron Ekblad |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
5:06.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1319 |
1 |
|
Konsta Vainio |
2005 |
AUi |
4:55.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
706 |
2 |
|
Morten Brattgård |
2004 |
GUSTAVSBER |
4:50.89 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1081 |
3 |
|
Kevin Hellman |
2005 |
SÖDERTÖRN |
4:47.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1316 |
4 |
|
Tuomas Toppinen |
2005 |
AUi |
4:42.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1205 |
5 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
TÄBY SIM |
4:46.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1023 |
6 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
4:49.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
737 |
7 |
|
Oliver Harper |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
4:51.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
678 |
8 |
|
Fredrik Karlsson |
2004 |
ESKILSTUNA |
4:58.06 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
756 |
9 |
|
Axel Gustavsson |
2005 |
LIDINGÖ SK |
5:09.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 400m Frisim PO C |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
801 |
0 |
|
Morris Martin |
2004 |
SK NEPTUN |
4:41.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1087 |
1 |
|
Emil Gunnarsson |
2004 |
SÖDERTÖRN |
4:39.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
707 |
2 |
|
Ted Wiker |
2004 |
GUSTAVSBER |
4:35.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
735 |
3 |
|
John Zetterqvist |
2004 |
JÄRFÄLLA S |
4:34.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1076 |
4 |
|
Henry Plavans |
2005 |
SÖDERTÖRN |
4:32.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1140 |
5 |
|
August Eriksson |
2004 |
TUREBERG |
4:33.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1216 |
6 |
|
Elias Lyth |
2004 |
WISBY SS |
4:34.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1094 |
7 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
SÖDERTÖRN |
4:36.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1038 |
8 |
|
Vincent Flores |
2005 |
SKK |
4:41.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
834 |
9 |
|
Hjalmar Mueller |
2004 |
SK NEPTUN |
4:42.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 08:19:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|