Ohjelma Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
400m Frisim PO C |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ångaloppet |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1076 |
|
Henry Plavans |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AB6105 |
50m |
4:32.27 |
|
|
|
|
|
2 |
1140 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
50m |
4:33.44 |
|
|
|
|
|
3 |
735 |
|
John Zetterqvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AH6504 |
50m |
4:34.37 |
|
|
|
|
|
4 |
1216 |
|
Elias Lyth |
Wisby Simsällskap |
2004 |
AO8504 |
50m |
4:34.78 |
|
|
|
|
|
5 |
707 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
50m |
4:35.15 |
|
|
|
|
|
6 |
1094 |
|
Tobias Lindberg |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AI7105 |
50m |
4:36.15 |
|
|
|
|
|
7 |
1087 |
|
Emil Gunnarsson |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AM0504 |
50m |
4:39.27 |
|
|
|
|
|
8 |
1038 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
50m |
4:41.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
801 |
|
Morris Martin |
Simklubben Neptun |
2004 |
AH0504 |
50m |
4:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
834 |
|
Hjalmar Mueller |
Simklubben Neptun |
2004 |
AR8104 |
50m |
4:42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1316 |
|
Tuomas Toppinen |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A167 |
50m |
4:42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1205 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
Täby Sim |
2005 |
AI2505 |
50m |
4:46.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1081 |
|
Kevin Hellman |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AC6705 |
50m |
4:47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1023 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
50m |
4:49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
706 |
|
Morten Brattgård |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE8104 |
50m |
4:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
737 |
|
Oliver Harper |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD2705 |
50m |
4:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1319 |
|
Konsta Vainio |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A299 |
50m |
4:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
678 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
50m |
4:58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1027 |
|
Aron Ekblad |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AU6505 |
50m |
5:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
756 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
50m |
5:09.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
837 |
|
Jonathan Hörberg |
Simklubben Neptun |
2004 |
AT0304 |
50m |
5:09.35 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
739 |
|
Marcus Hansson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AD7705 |
50m |
5:12.25 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1041 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
50m |
5:14.39 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
761 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
50m |
5:16.94 |
RES |
|
25 |
1037 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
50m |
5:18.06 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1280 |
|
Hugo Klang |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AH0705 |
50m |
5:20.03 |
RES |
|
27 |
1315 |
|
Mikael Hirsiniemi |
Aurajoen Uinti |
2004 |
04A196 |
50m |
5:35.62 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|