Startliste for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 50, 100m Fjärilsim FL D
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SS 14oy |
1:06.74 |
|
Olivia Bäckström |
2005 |
|
SWE |
Eriksdalsbadet |
SWE |
2019-05-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1116 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
887 |
4 |
|
Julia Lundgren |
2007 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
879 |
5 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
873 |
6 |
|
Vivyan Wallqvist |
2007 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 50, 100m Fjärilsim FL D |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
861 |
0 |
|
Delara Ronquist |
2007 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1108 |
1 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:40.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
654 |
2 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
2007 |
BOTK-RÖNN |
1:31.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
700 |
3 |
|
Ronja Larsén |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:24.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1305 |
4 |
|
Elsa Vira |
2006 |
AUi |
1:14.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1095 |
5 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:18.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
713 |
6 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:28.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1104 |
7 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:31.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1117 |
8 |
|
Emma Johanson |
2008 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
891 |
9 |
|
Hedvig Duit |
2008 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 09:30:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
|
|
|