Program för Uggledoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Uggledoppet 1-2 juni 2019 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Po 12-13 år |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Eddie Eriksson |
2007 |
AF4107 |
KSLS |
|
50m |
|
41 |
2 |
Hamza Alkadi |
2006 |
AX8306 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
35 |
3 |
Gabriel Andersen |
2007 |
AM1707 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
40 |
4 |
Alfred Hansen |
2006 |
AX8106 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
124 |
5 |
Lowe Hiljeborn |
2007 |
AT3907 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
98 |
1 |
Martin Johansson |
2006 |
AV5506 |
KSLS |
|
50m |
1:53.87 |
18 |
2 |
August Holst Gerløv |
2006 |
AR7506 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:52.06 |
11 |
3 |
Elias Ljung |
2007 |
AD2707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:40.23 |
97 |
4 |
Bam Thorsson |
2007 |
AP3907 |
KSLS |
|
25m |
1:41.41 |
48 |
5 |
Algot Wassenius |
2006 |
AJ0306 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:52.41 |
118 |
6 |
Joel Eidenhag |
2007 |
AE1907 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:12.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Erik Björk |
2007 |
AF5107 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:36.15 |
78 |
2 |
Ozzy Melin |
2006 |
AJ3106 |
KSLS |
|
25m |
1:30.62 |
119 |
3 |
Jonathan Gustafsson |
2006 |
AR4306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.95 |
15 |
4 |
Victor Sandrup |
2007 |
AG0107 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:23.11 |
57 |
5 |
Timotheos Ötvös |
2007 |
AL4907 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:35.60 |
12 |
6 |
Ville Andersson |
2007 |
AD3707 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:38.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Anton Persson |
2006 |
AA2106 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:15.69 |
108 |
2 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.95 |
33 |
3 |
Maximus Löfberg |
2007 |
AH4507 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
71 |
4 |
Jacob Glans |
2006 |
AA2706 |
KSLS |
|
25m |
1:08.37 |
114 |
5 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:15.36 |
75 |
6 |
Jacob Olsson |
2006 |
AE8506 |
KSLS |
|
25m |
1:15.77 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
14:04 |
|