Program för Uggledoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Uggledoppet 1-2 juni 2019 |
|
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
|
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 16, 200m Frisim Po öppen |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
2 |
Gabriel Andersen |
2007 |
AM1707 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
52 |
3 |
Arvid Olsson |
2005 |
AR5905 |
KLIPPAN |
|
50m |
|
40 |
4 |
Alfred Hansen |
2006 |
AX8106 |
KK KARPEN |
|
50m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
Algot Wassenius |
2006 |
AJ0306 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:40.63 |
57 |
3 |
Timotheos Ötvös |
2007 |
AL4907 |
KLIPPAN |
|
25m |
3:02.31 |
118 |
4 |
Joel Eidenhag |
2007 |
AE1907 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:32.60 |
98 |
5 |
Martin Johansson |
2006 |
AV5506 |
KSLS |
|
50m |
4:02.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Viljamas Aniulis |
2007 |
AE1707 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:57.33 |
15 |
2 |
Victor Sandrup |
2007 |
AG0107 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:44.03 |
29 |
3 |
Anton Persson |
2006 |
AA2106 |
KK KARPEN |
|
50m |
2:38.33 |
32 |
4 |
Erik Björk |
2007 |
AF5107 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:43.12 |
119 |
5 |
Jonathan Gustafsson |
2006 |
AR4306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:51.59 |
78 |
6 |
Ozzy Melin |
2006 |
AJ3106 |
KSLS |
|
50m |
2:57.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Elias Berg |
2005 |
AF6905 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:35.96 |
7 |
2 |
Marco Lindström |
2004 |
AL7904 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:33.30 |
4 |
3 |
Love Andersson |
2004 |
AI4304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:30.88 |
77 |
4 |
Malte Ljunggren |
2006 |
AJ1106 |
KSLS |
|
50m |
2:31.06 |
43 |
5 |
Ludwig Bengtsson |
2004 |
AA2904 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:33.69 |
115 |
6 |
Sebastian Ljungdahl |
2004 |
AT9704 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:36.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Theo Andersson |
2004 |
AI2304 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:29.05 |
114 |
2 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:27.61 |
71 |
3 |
Jacob Glans |
2006 |
AA2706 |
KSLS |
|
25m |
2:21.42 |
1 |
4 |
Viggo Winberg |
2002 |
AK8502 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:23.98 |
108 |
5 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:28.30 |
6 |
6 |
Eimantas Erlandsson |
2003 |
AP4103 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:30.55 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
01 juni 2019 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
14:04 |
|