Program for Holbæk Youth Festival 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Kragh Ida Skov | 2006 | A6 | 0698AG | 25 m | 2:32.58 | |
2 | 6 | Bramm Sif | 2006 | A6 | 0624AE | 25 m | 2:35.79 | |
3 | 134 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBK | 0594AC | 25 m | 2:43.74 | |
4 | 169 | Roed Rebekka | 2007 | KGE | 0732AA | 25 m | 2:48.25 | |
5 | 7 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:49.25 | |
6 | 25 | Frydendahl Lucca | 2008 | A6 | 0812AB | 25 m | 2:49.65 | |
7 | 42 | Greve Naya Hi | 2007 | A6 | 0796AE | 25 m | 2:49.79 | |
8 | 162 | Petersen Anna Steen | 2007 | KGE | 0706AH | 25 m | 2:54.14 | |
9 | 20 | Aggersbl Kattja Daniella | 2007 | A6 | 0764AM | 25 m | 2:55.24 | |
10 | 126 | Andersen Nana | 2006 | HOLBK | 0634AA | 25 m | 3:00.95 | |
11 | 97 | Rought Astamaja | 2006 | KORSR | 0682AJ | 25 m | 3:01.34 | |
12 | 166 | Birk Amalie Mnster | 2007 | KGE | 0796AI | 25 m | 3:03.26 | |
13 | 45 | Tnnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 3:06.07 | |
14 | 167 | Jakobsen Mejse | 2007 | KGE | 0712AA | 25 m | 3:08.52 | |
15 | 137 | Riis Emma | 2005 | AIF | 0546AG | 25 m | 3:09.20 | |
16 | 138 | Riis Sofie | 2005 | AIF | 0536AG | 25 m | 3:10.02 | |
17 | 100 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSR | 0774AK | 25 m | 3:11.36 | |
18 | 142 | Munk Marie | 2008 | AIF | 0818AD | 25 m | 3:12.73 | |
19 | 102 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSR | 0638AP | 25 m | 3:13.69 | |
20 | 44 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 50 m | 3:17.76 | |
21 | 53 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 50 m | 3:20.83 | |
22 | 170 | Bollmann Augusta | 2009 | KGE | 0932AA | 25 m | 3:21.11 | |
23 | 154 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 3:22.46 | |
24 | 164 | Hyer Anna | 2007 | KGE | 0708AI | 50 m | 3:23.54 | |
25 | 98 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSR | 0848AC | 25 m | 3:25.27 | |
26 | 48 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 50 m | 3:26.36 | |
27 | 140 | Kepser Freja Johanna | 2005 | AIF | 0544AS | 25 m | 3:29.23 | |
28 | 141 | Nielsen Emilia | 2007 | AIF | 0762AG | 50 m | 3:59.96 | |
29 | 51 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | ||
30 | 56 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | ||
31 | 77 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGR | 0862AF | 25 m | ||
32 | 104 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSR | 0646AU | 25 m | ||
33 | 105 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSR | 0736AQ | 25 m | ||
34 | 107 | Larse Signe Weirgang Kjr | 2008 | KORSR | 0838AO | 25 m | ||
35 | 108 | Uhl Bianca | 2009 | KORSR | 0996AH | 25 m | ||
36 | 121 | Jrgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBK | 0862AR | 25 m | ||
37 | 127 | Srensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBK | 0660AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 maj 2019 |
Licens til Holbk Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 09:41 |