Program för Arena Open /NM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SR |
54.76 |
|
Gustav Hökfelt |
1994 |
SK Neptun |
SWE |
Stockholm |
|
2018-04-07 |
|
|
SM A |
1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM B |
1:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JSM A |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JSM B |
1:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Olle Grahn |
2008 |
UMEÅ SS |
2:03.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Melvin Hellström |
2008 |
UMEÅ SS |
1:49.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
4 |
|
Samuel Henze |
2008 |
UMEÅ SS |
1:37.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
5 |
|
Theodore Brändström |
2009 |
UMEÅ SS |
1:44.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Tim Danielsson |
2008 |
UMEÅ SS |
1:59.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
7 |
|
Hampus Lundin |
2004 |
Ö-VIKS ASS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 100m Ryggsim Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
0 |
|
Ville Öberg |
2005 |
HÖGAKUSTEN |
1:29.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
1 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
SK ÄGIR |
1:28.96 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
2 |
|
Edvin Lideskog |
2005 |
Ö-VIKS ASS |
1:28.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
William Lundmark |
2004 |
SKELLEFTEÅ |
1:26.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
4 |
|
Måns Hallgren |
2006 |
UMEÅ SS |
1:22.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Sebastian Pettersson |
2006 |
HUDIKSVALL |
1:24.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Ivar Eklund |
2006 |
JS-PU |
1:26.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
7 |
|
Johan Dellbring |
2005 |
UMEÅ SS |
1:28.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
8 |
|
Björn Risberg |
2004 |
SKELLEFTEÅ |
1:29.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
9 |
|
Gustav Hedin |
2005 |
HUDIKSVALL |
1:35.35 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-11 08:59:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|